Naprawa dachu w budynku przy ul. Śliskiej 5 w Warszawie
Centrum Leczniczo-Rehabilitacyjne i Medycyny Pracy ATTIS Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00253007
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00253007/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-02 11:12
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0608a50a-2ff7-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
- Identyfikator
- 5272699583
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00253007 z dnia 2021-11-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Naprawa dachu w budynku przy ul. Śliskiej 5 w Warszawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Leczniczo-Rehabilitacyjne i Medycyny Pracy ATTIS Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 016441803
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Górczewska 89
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-401
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@attis.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.attis.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.attis.com.pl/prztargi1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Naprawa dachu w budynku przy ul. Śliskiej 5 w Warszawie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0608a50a-2ff7-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00253007
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DFA.26.ZP.Rb.11.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 325203,25 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) Wykonanie dokumentacji projektowej (jeśli jest konieczna);
2) uzyskanie w imieniu Zamawiającego wszelkich niezbędnych przewidzianych prawem uzgodnień, opinii, zgłoszeń, decyzji i pozwoleń potrzebnych do wykonania przedmiotu zamówienia;
3) wykonanie robót budowlanych, a w szczególności:
a) Wykonanie daszków zabezpieczających przy budynku,
b) Wykonanie zastaw zabezpieczających na powierzchni dachu,
c) Montaż lejów zsypowych gruz z rozebranych kominów lub innych materiałów rozbiórkowych z poziomu dachu na poziom ternu bezpośrednio do kontenerów gruzowych,
d) Przemurowanie zdegradowanych kominów wentylacyjnych z jednoczesnym montażem czapek kominowych oraz wykonaniem tynku kominów w technologii lekko- mokrej,
e) Zabezpieczenie otworów kanałów wentylacyjnych kratkami wentylacyjnymi,
f) Wymiana zdegradowanych obróbek blacharskich kominów, ogniomurów, pasów nad i pod rynnowych z blachy ocynkowanej oraz rynien dachowych,
g) Montaż kominków sanitarnych wentylacyjnych instalacji kanalizacyjnej,
h) Drobne naprawy istniejącego pokrycia dachowego,
i) Położenie jednowarstwowo papy termozgrzewalnej wentylowanej typu Sopralene 180 40 AS SI firmy Soprema,
j) Wymiana zwodów pionowych i poziomych instalacji odgromowej,
k) Pomiar instalacji odgromowej,
l) Demontaż osłon i daszków zabezpieczających,
m) Prace porządkowe.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261910-6 - Naprawa dachów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 1ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub żadnej oferty. W przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w terminie składania ofert wyznaczonym przez Zamawiającego to jest do godziny 10:00 dnia 02.11.2021r. nie wpłynęła żadna oferta.| 2021-11-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |