„Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych wraz z transportem ze stacji przeładunkowej odpadów mieszczącej się przy ul. Kazimierza Wielkiego 24A we Wschowie”

Spółka Komunalna Wschowa Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00155182
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00155182/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-03-20 11:49
Lokalizacja
Wschowa, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a5a3128c-204e-48c2-8bd4-1eedf0fc8fcd
Identyfikator
9251934779
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi gospodarki odpadamiUsługi recyklingu odpadówUsługi związane z odpadami

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00155182 z dnia 2025-03-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych wraz z transportem ze stacji przeładunkowej odpadów mieszczącej się przy ul. Kazimierza Wielkiego 24A we Wschowie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Spółka Komunalna Wschowa Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 978050124

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Daszyńskiego 10

1.5.2.) Miejscowość: Wschowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 67-400

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@skwschowa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.skwschowa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1076340

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - gospodarka wodna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych wraz z transportem ze stacji przeładunkowej odpadów mieszczącej się przy ul. Kazimierza Wielkiego 24A we Wschowie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a5a3128c-204e-48c2-8bd4-1eedf0fc8fcd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00155182

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00142030

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPSK.03.I.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: odebranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych ze Stacji Przeładunkowej Odpadów mieszczącej się przy ul. Kazimierza Wielkiego 24A we Wschowa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90514000-3 - Usługi recyklingu odpadów

90500000-2 - Usługi związane z odpadami

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym postępowaniu w terminie składania ofert, tj. do dnia 20 marca 2025 r. do godz. 10.00 nie wpłynęła do Zamawiającego żadna oferta.
2025-03-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi