„Rewitalizacja Miasta Bodzentyn – etap II – Budowa amfiteatru na działce nr 688/4 w msc. Bodzentyn”.

Gmina Bodzentyn

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00253767
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00253767/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-11-02 14:12
Lokalizacja
Bodzentyn, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e5a945ad-2816-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
6572515240
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie kształtowania terenuRoboty drogoweRoboty w zakresie różnych nawierzchniWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyFundamentowanieBetonowanieZbrojenieRoboty muroweRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie windRoboty izolacyjneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneWznoszenie ogrodzeńInstalowanie drzwi i okienInstalowanie wyrobów metalowychWykładanie ścianRoboty elewacyjneRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00253767 z dnia 2021-11-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rewitalizacja Miasta Bodzentyn – etap II – Budowa amfiteatru na działce nr 688/4 w msc. Bodzentyn”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bodzentyn

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009700

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Suchedniowska 3

1.5.2.) Miejscowość: Bodzentyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-010

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 413115511

1.5.8.) Numer faksu: 413115114

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bodzentyn@post.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bodzentyn.bip.jur.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bodzentyn.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Rewitalizacja Miasta Bodzentyn – etap II – Budowa amfiteatru na działce nr 688/4 w msc. Bodzentyn”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e5a945ad-2816-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00253767

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003337/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Rewitalizacja Miasta Bodzentyn - etap II - Budowa amfiteatru na działce nr 688/4 w msc. Bodzentyn

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Regionalny Program Operacyjny Województwa Świetokrzyskiego działanie 6.5 Rewitalizacja obszarów wiejskich i miejskich

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00225988/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.44.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1705437,31 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa amfiteatru na działce nr ewid. 688/4 w obrębie miasta Bodzentyn na ul. Wolności.
Zespół amfiteatralny w skład, którego wchodzą: sceny z niezależnym zadaszeniem i zaplecze techniczno-magazynowe, budowa widowni na około 352 miejsca, komunikacji wewnętrznej (dojścia, dojazdy) miejsca parkingowe dla pojazdów uprzywilejowanych, budowa obiektów małej architektury oraz realizacja instalacji wodno-kanalizacyjnej, ppoż., elektrycznej oraz fotowoltaicznej.
2) Wielkości podstawowe oraz wykaz charakterystycznych parametrów technicznych:
Powierzchnia działki - 15188,0 m2
Powierzchnia zabudowy sceny - 98 m2
Powierzchnia zabudowy widowni - 257,5 m2
Powierzchnia użytkowa podscenia - 76,4 m2
Kubatura brutto - 294,6m3

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45233140-2 - Roboty drogowe

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45262210-6 - Fundamentowanie

45262300-4 - Betonowanie

45262310-7 - Zbrojenie

45262520-2 - Roboty murowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45313100-5 - Instalowanie wind

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych

45432210-9 - Wykładanie ścian

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie wpłynęła żadna oferta
2021-11-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane