Budowa oświetlenia drogowego na terenie gminy Trzebownisko, w miejscowości Zaczernie

Gmina Trzebownisko

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00253591
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00253591/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-11-02 13:32
Lokalizacja
Trzebownisko, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c9e9e3ac-2296-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
5170037677
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

Wykonawcy

1 przyznane

BOGUSŁAW SALISZRzeszów, PL · lot 0
193 942,75 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00253591 z dnia 2021-11-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia drogowego na terenie gminy Trzebownisko, w miejscowości Zaczernie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Trzebownisko

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690582157

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Trzebownisko 976

1.5.2.) Miejscowość: Trzebownisko

1.5.3.) Kod pocztowy: 36-001

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.7.) Numer telefonu: + 48 17 77 13 700

1.5.8.) Numer faksu: + 48 17 77 13 719

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@trzebownisko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://trzebownisko.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/trzebownisko

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa oświetlenia drogowego na terenie gminy Trzebownisko, w miejscowości Zaczernie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c9e9e3ac-2296-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00253591

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000857/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.19 Budowa oświetlenia drogowego na terenie gminy Trzebownisko, w miejscowości Zaczernie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00199232/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BR.271.1.15.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 183261,46 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres zamówienia obejmuje budowę nowego oświetlenia drogowego i przebudowa istniejącego oświetlenia hybrydowego w miejscowości Zaczernie na dz. nr. dz nr 3903; 3823; 3833; 3811; 3855; 3861 o łącznej długości ~ 1285 m. Oświetlenie zrealizowane będzie kablem ziemnym typu YAKY – 4 x35 mm2 ułożonym rowie kablowym. Oświetlenie nalży wykonać zgodnie z technicznymi warunkami zasilania z PGE Dystrybucja S.A. zasilanie oświetlenia projektuje się z istniejącej stacji transf. 15/0,4 kV- ZACZERNIE -17. Z istniejącej stacji należy ułożyć kabel YAKY – 4 x 50 do proj. szafy oświetlenia ulicznego –SOU- Zaczernie -17 na fundamencie betonowym usytuowanym obok istniejącej stacji. Z proj. szafy oświetlenia ulicznego – SOU należy wyprowadzić dwa obwody oświetleniowe kablem typu YAKY – 4x35 mm2. Obwód nr 1 do istniejącego słupa hybrydowego nr H-12 /słup nr 1/, obwód nr 2 do istniejącego słupa hybrydowego nr H-11 /słup nr 21/ zgodnie z rys nr 1 i rys nr E-2. Dobór klasy oświetlenia oraz doboru rozmieszczenia opraw dokonano w oparciu o normę pr CEN/TR 13201 przy zastosowaniu programu Dialux.
Zakres rzeczowy:
- budowa linii kablowej NN- 400V - typu YAKY 4x35 mm2
- ułożonej w rurze-DVK -110 wraz z bednarką Fe/Zn – 25x4 –L= 1285m
- budowa linii kablowej NN- 400V - typu YAKY 4x50 mm2
- ułożonej w rurze-DVK-110 wraz z bednarką Fe/ Zn – 25x4 –L= 8 m
- budowa szafy oświetlenia ulicznego - SOU-Zaczernie -17 na fundamencie betonowym - kpl 1
- montaż słupów oświetleniowych stalowych wraz z fundamentami betonowymi – kpl 10
- montaż wysięgników i opraw oświetleniowych –LED - kpl 10
- demontaż istniejącej aparatury elektrycznej z 12 słupów hybrydowych: wiatraki, panele fotowoltaiczne, skrzynki z akumulatorami, oprawy LED oraz sprawdzenie ich stanu technicznego i dostawa w miejsce wskazane przez Zamawiającego (tylko sprzętu nadającego się do ponownego zamontowania, pozostałe podzespoły należy zutylizować).
- montaż wysięgników 1-ram. na istniejących słupach hybrydowych –wykonanie specjalne wraz z oprawą - LED - kpl 6 montaż wysięgników 2-ram. na istniejących słupach hybrydowych- wykonanie specjalne wraz z dwoma oprawami - LED – kpl 6
- demontaż istniejących słupów hybrydowych nr H1 i H4 oraz ponowny montaż w nowym miejscu wskazanym na rys. nr 1 -kpl 2

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 1

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 193942,75 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 193942,75 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 193942,75 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.U.H. ”SATEL” Bogusław Salisz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6861192487

7.3.3) Ulica: ul. Lubelska

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-233

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

roboty ziemne i montażowe

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 193942,75 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-11-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane