Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego p.n. Wymiana nawierzchni drogi, chodników i parkingu oraz przebudowa przejść dla pieszych przy ul. Amii Polskiej w Górze - etap II
Gmina Góra
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00256230
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00256230/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-04 09:04
- Lokalizacja
- Góra, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7558f285-2ff1-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
- Identyfikator
- 6931940518
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00256230 z dnia 2021-11-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego p.n.
Wymiana nawierzchni drogi, chodników i parkingu oraz przebudowa przejść dla pieszych przy ul. Amii Polskiej w Górze - etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Góra
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050669
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Adama Mickiewicza 1
1.5.2.) Miejscowość: Góra
1.5.3.) Kod pocztowy: 56-200
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: 655443641
1.5.8.) Numer faksu: 655432658
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pomieszcz@gora.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gora.com.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gora.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego p.n.Wymiana nawierzchni drogi, chodników i parkingu oraz przebudowa przejść dla pieszych przy ul. Amii Polskiej w Górze - etap II
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7558f285-2ff1-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00256230
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001042/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: ,,Wymiana nawierzchni drogi, chodników i parkingu oraz przebudowa przejść dla pieszych przy ul. Armii Polskiej w Górze – etap II”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00235217/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.102.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1564589,21 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych, które podzielono na następujące tematy realizacyjne, zgodnie ze złożonymi wnioskami o dofinansowanie, przyporządkowując im odpowiednio następujące zakresy robót do wykonania:
„Przebudowa przejścia dla pieszych przy ul. Armii Polskiej w Górze w obrębie Wieży Ciśnień”
WYNIESIONE PRZEJŚCIE DLA PIESZYCH UL. ARMII POLSKIEJ- W REJONIE UL. HIRSZFELDA W KM 0+500,00
- roboty przygotowawcze,
- jezdnia: warstwa wyrównująca i ścieralna z betonu asfaltowego po ok. 1248,70 m2,
- zjazdy na posesje- nawierzchnia z brukowej kostki betonowej – ok. 69,43 m2
- chodniki - nawierzchnia z brukowej kostki betonowej- ok. 585,88 m2
- przejście dla pieszych wyniesione,
- elementy ulic,
- urządzenia bezpieczeństwa ruchu: oznakowanie poziome i pionowe,
- odwodnienie: kanalizacja deszczowa
- dostawa i montaż tablicy.
Przebudowa przejścia dla pieszych przy ul. Armii Polskiej w Górze na wysokości skrzyżowania z ul. Głowackiego”
WYNIESIONE PRZEJŚCIE DLA PIESZYCH SKRZYŻOWANIE UL. ARMII POLSKIEJ Z UL. GŁOWACKIEGO W KM. 0+200,00
-- roboty przygotowawcze,
- jezdnia: remonty cząstkowe – ok. 32,0 t, warstwa wyrównująca i ścieralna z betonu asfaltowego po ok. 1656,50 m2,
- zjazdy na posesje- nawierzchnia z brukowej kostki betonowej – ok. 124,82 m2
- parking - nawierzchnia z brukowej kostki betonowej- ok. 82,00 m2
- chodniki - nawierzchnia z brukowej kostki betonowej- ok. 896,79 m2
- przejście dla pieszych wyniesione,
- elementy ulic,
- urządzenia bezpieczeństwa ruchu: oznakowanie poziome i pionowe,
- odwodnienie: kanalizacja deszczowa,
- dostawa i montaż tablicy.
„Przebudowa przejścia dla pieszych na drodze nr 100702D ul. Armii Polskiej, Góra”,
WYNIESIONE PRZEJŚCIE DLA PIESZYCH UL. ARMII POLSKIEJ W REJONIE DOMU KULTURY W KM. 0+345,00
- roboty przygotowawcze,
- przejście dla pieszych wyniesione,
- elementy ulic,
- urządzenia bezpieczeństwa ruchu: oznakowanie poziome i pionowe,
- dostawa i montaż tablicy.
WYMIANA NAWIERZCHNI CHODNIKA I PARKINGU STAROSTWA POWIATOWEGO
- roboty przygotowawcze,
-parking – nawierzchnia z brukowej kostki betonowej – ok. 55,85 m2
- chodniki - nawierzchnia z brukowej kostki betonowej – ok. 154,00 m2
- elementy ulic,
- urządzenia bezpieczeństwa ruchu: oznakowanie poziome i pionowe.
UL. ARMII POLSKIEJ- WYMIANA NAWIERZCHNI JEZDNI I CHODNIKÓW ( POZOSTAŁA CZĘŚĆ ) OD KM 0+0,00 DO 0+512,0
- roboty przygotowawcze- pomiarowe ok. 0,27 km
- jezdnia – remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych – ok. 60,00 t
- zjazdy na posesje - nawierzchnia z brukowej kostki betonowej – ok. 102,13 m2
- parking- nawierzchnia z brukowej kostki betonowej – ok. 24,00 m2
- chodniki- nawierzchnia z brukowej kostki betonowej – ok. 804,08 m2
- elementy ulic-
- urządzenia bezpieczeństwa ruchu – oznakowanie poziome i pionowe,
- odwodnienie: kanalizacja deszczowa.
Dokładny opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja projektowa wraz z uzupełniającymi ją przedmiarami robót oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, wszelkie postanowienia SWZ wraz z pytaniami i odpowiedziami jeżeli takowe padły w postępowaniu i zostały opublikowane na stronie, na której postępowanie było prowadzone.
2. We wszystkich przypadkach, w których ze względu na specyfikę przedmiotu zamówienia wskazano pochodzenie materiałów i urządzeń, dopuszcza się stosowanie materiałów i urządzeń równoważnych tj. wszelkie wymienione z nazwy materiały i urządzenia użyte w przekazanej przez Zamawiającego dokumentacji służą określeniu standardu i mogą być zastąpione innymi materiałami o nie gorszych parametrach technicznych, użytkowych, jakościowych, funkcjonalnych i walorach estetycznych, przy uwzględnieniu prawidłowej współpracy z pozostałymi materiałami i urządzeniami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnych ofert.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-11-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |