Przebudowa drogi, wykonanie nakładki na drodze powiatowej Nr 5124 E w miejscowości Wola Zbrożkowa, gm. Głowno
Powiat Zgierski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00254489
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00254489/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-03 09:28
- Lokalizacja
- Zgierz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d73b8e68-3172-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
- Identyfikator
- 7322170007
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00254489 z dnia 2021-11-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi, wykonanie nakładki na drodze powiatowej Nr 5124 E w miejscowości Wola Zbrożkowa, gm. Głowno
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Zgierski
1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Zgierzu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057661
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sadowa 6a
1.5.2.) Miejscowość: Zgierz
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-100
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.7.) Numer telefonu: 42 2888153, 42 2888154, 42 2888156;
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi_wojcik@powiat.zgierz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.zgierz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_zgierz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi, wykonanie nakładki na drodze powiatowej Nr 5124 E w miejscowości Wola Zbrożkowa, gm. Głowno2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d73b8e68-3172-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00254489
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004280/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Przebudowa drogi, wykonanie nakładki na drodze powiatowej Nr 5124 E w miejscowości Wola Zbrożkowa, gm. Głowno
1.1.15 Przebudowa drogi - wykonanie nakładki na drodze powiatowej Nr 5124 E - relacji Głowno-Wola Zbrożkowa - granica powiatu (Strzebieszew) w miejscowości Wola Zbrożkowa na odcinku od posesji 44 ( ... )
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00239493/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie podstawowe - art. 275 pkt 2 Ustawy, pn.: Zad. 1: Przebudowa drogi (...) Wola Zbrożkowa, gm. Głowno. Zad. 2: Przebudowa drogi (...) m. Strzebieszew. Ogłoszenie o zamówieniu przekazane do BZP w dniu 27.08.2021 r. o nr. 2021/BZP 00162774/01, zawiera inf. o przewidywanym udzieleniu zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy z dnia 11.09. 2019 r. Pzp (Dz.U. z 2021 r., poz. 1129 ze zm.), w ramach zad. nr 1. , polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych do równowartości 100% zamówienia podstawowego. Zamawiający przewidział możliwość udzielenia tych zamówień w przypadku degradacji stanu nawierzchni na przedmiotowej drodze powiatowej. Zamówienia podstawowego w ramach zad. nr 1, pn.: Przebudowa drogi (... ) w miejscowości Wola Zbrożkowa, gm. Głowno, udzielono w dniu 14.10. 2021 r., – Umowa nr 33/2021. Zamówienie uzupełniające art. 305 pkt. 1 w zw. z art. 214 ust 1 pkt 7 ustawy z dnia 11.09.2019 r. – Pzp (t.j. Dz. U. z 2021 r., poz. 1129 ze zm.),
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-49d60dee-0717-11ec-b885-f28f91688073
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.40.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 455897,74 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na odnowie w istniejącym śladzie nawierzchni bitumicznej oraz poboczy, w tym nawierzchni zjazdów na długości 500,0 mb i 321,0 mb, co daje łącznie 821,0 mb, zgodnie z załącznikiem graficznym, w miejscowości Wola Zbrożkowa, gm. Głowno. Roboty wykonywane będą bez zmiany istniejącej geometrii (przebiegu) drogi.
Zamówienie, pn.: „Przebudowa drogi, wykonanie nakładki na drodze powiatowej Nr 5124 E w miejscowości Wola Zbrożkowa, gm. Głowno”, dofinansowane jest ze środków budżetu Województwa Łódzkiego w ramach zadania: Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres robót objętych przedmiotem zamówienia oraz wymagania dotyczące ich wykonania zawarte są w Dokumentacji technicznej – załącznik nr 4 do zaproszenia do negocjacji oraz w Projekcie umowy - załącznik nr 3 do zaproszenia do negocjacji.
Zamawiający określa minimalne wymagania okresu gwarancji, tj. Wykonawca zobowiązany będzie udzielić 36 miesięcznego okresu gwarancji jakości na wykonanie robót budowlanych objętych przedmiotem zamówienia. Odpowiedzialność z tytułu rękojmi za wady równa jest okresowi gwarancji jakości. Każdorazowo okres gwarancji rozpoczyna swój bieg od dnia następnego po końcowym odbiorze bez uwag, realizacji przedmiotu zamówienia. Okres gwarancji będzie przedmiotem negocjacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 410266,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 410266,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 410266,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: COLAS Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7861395883
7.3.3) Ulica: Nowa 49
7.3.4) Miejscowość: Palędzie
7.3.5) Kod pocztowy: 62-070
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 410266,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-11-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |