Uruchomienie dynamicznego systemu informacji parkingowej dla obiektów użyteczności publicznej w Łodzi.
Urząd Miasta Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00254411
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00254411/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-03 09:06
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-92d8acce-282f-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7250028902
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00254411 z dnia 2021-11-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Uruchomienie dynamicznego systemu informacji parkingowej dla obiektów użyteczności publicznej w Łodzi.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi zamawiający centralny1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Miasta Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057632
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Piotrkowska 104
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-926
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@uml.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://uml.lodz.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.uml.lodz.pl/urzad-miasta/przetargi/ https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Uruchomienie dynamicznego systemu informacji parkingowej dla obiektów użyteczności publicznej w Łodzi.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-92d8acce-282f-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00254411
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00226737/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DSR-ZP-VIII.271.18.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
5.1 Przedmiotem zamówienia jest uruchomienie w pełnym zakresie funkcjonalnym, systemu informacji parkingowej dla niżej wymienionych lokalizacji znajdujących się przy obiektach użyteczności publicznej tj.:
al. Bandurskiego, parking obiektu „Atlas Arena” – P1
al. Unii Lubelskiej, parking Aquaparku „Fala” – P2
ul. Minerska okolice skrzyżowania ul. Krakowskiej z ul. Konstantynowską (narożnik północno-zachodni) – P3
al. Unii Lubelskiej parking miejski znajdujący się w pasie drogowym– P4.
Zadanie polegać będzie na zaprojektowaniu, dostarczeniu, zamontowaniu, uruchomieniu, wszystkich urządzeń oraz oprogramowania, niezbędnych do prawidłowej eksploatacji systemu, zgodnie z warunkami określonymi w niniejszym opisie przedmiotu zamówienia znajdującym się w Załączniku nr 1 do SWZ oraz w programie funkcjonalno - użytkowym
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34970000-7 - Urządzenia monitorowania ruchu
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45223110-0 - Instalowanie konstrukcji metalowych
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45233140-2 - Roboty drogowe
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45316211-7 - Instalowanie podświetlanych znaków drogowych
63712710-3 - Usługi monitorowania ruchu
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznegoz uwagi na fakt, iż w przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty
| 2021-11-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |