Remont pokoi biurowych w budynku Oddziału ZUS we Wrocławiu
ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ODDZIAŁ WE WROCŁAWIU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00255760
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00255760/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-03 14:38
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d0ab708d-1c3a-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8992289900
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00255760 z dnia 2021-11-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pokoi biurowych w budynku Oddziału ZUS we Wrocławiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ODDZIAŁ WE WROCŁAWIU
1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział we Wrocławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00001775600260
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Bernarda Pretficza 11
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-930
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.7.) Numer telefonu: 71 3606435
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zap_wroclaw@zus.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zus.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://portal.smartpzp.pl/zus1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz zarządzane przez nie fundusze
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Ubezpieczenia Społeczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont pokoi biurowych w budynku Oddziału ZUS we Wrocławiu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d0ab708d-1c3a-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00255760
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001064/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Remont pokoi biurowych w budynku Oddziału ZUS we Wrocławiu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00196291/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 470000/271/113/2021-ZAP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 158894,10 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont pokoi biurowych w budynku Oddziału ZUS we Wrocławiu przy ul. Pretficza 11.
Planowany zakres prac objętych przedmiotem Umowy obejmuje:
- wymianę deskowania podłogi na płytę OSB z ewentualnym wzmocnieniem,
- wymianę istniejącej wykładziny na panele klasy min. AC5 z cokołem z listwy w tym samym kolorze,
- malowanie grzejników i rur co,
- wymianę kratek wentylacyjnych,
- demontaż starych, drewnianych odbojnic ściennych,
- demontaż starych rolet wraz z listwami sufitowymi,
- ponowny montaż starych rolet wraz z listwami sufitowymi, z uprzednim ich oczyszczeniem,
- naprawę spękań tynku poprzez zatopienie siatki z uprzednim przygotowaniem powierzchni,
- malowanie ścian i sufitów z uprzednim przygotowaniem powierzchni (usunięcie plam po starych zaciekach, naprawa uszkodzeń mechanicznych, dziur po wkrętach/gwoździach, starych taśm, itp., gruntowanie, malowanie),
- wyniesienie mebli, zabezpieczenie na czas remontu, wniesienie po remoncie,
- konserwację stolarki okiennej drewnianej (okna połaciowe),
- konserwację stolarki drzwiowej drewnianej wewnętrznej (drzwiczki rewizyjne/techniczne
w pokojach na piętrze)
- wymianę obudowy poddasza z płyt GK,
- wymianę narożnika podtynkowego stalowego w ościeżu drzwi,
- zabezpieczenie / czasowe odłączenie czujek ppoż. na czas prowadzenia prac,
- malowanie listew przypodłogowych drewnianych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca uchylił się od zawarcia Umowy w sprawie zamówienia publicznego, a Zamawiający nie dokonał ponownego badania i oceny ofert spośród ofert pozostałych w postępowaniu wykonawców, z uwagi na brak środków.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 252150,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 297070,14 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
| 2021-11-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |