Opracowanie dokumentacji projektowej dróg na terenie Gminy Wejherowo
Gmina Wejherowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00254785
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-11-03 10:48
- Lokalizacja
- Wejherowo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5882375850
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Wykonawcy
2 przyznane
ADAM STYPIKGdańsk, PL
19 680 PLNADAM STYPIKGdańsk, PL
19 680 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.