Rozbudowa i modernizacja budynku stacji pośredniej KL Skrzyczne

Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00003303
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00003303/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-01-04 12:12
Lokalizacja
Szczyrk, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fe1467c1-21da-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
7010273950
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00003303 z dnia 2022-01-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa i modernizacja budynku stacji pośredniej KL Skrzyczne

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku

1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 14273335600050

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plażowa, 8

1.5.2.) Miejscowość: Szczyrk

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-370

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.szczyrk@cos.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.cos.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fe1467c1-21da-11ec-b885-f28f91688073

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - instytucja gospodarki budżetowej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Sport

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa i modernizacja budynku stacji pośredniej KL Skrzyczne

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fe1467c1-21da-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00003303

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00020647/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Rozbudowa budynku administracyjno-socjalnego na hali Jaworzyna

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00198490/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP/Sz/9/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 751322,46 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie rozbudowy budynku stacji pośredniej Kolei linowej Skrzyczne o wykonanie dobudowy tarasu zewnętrznego widokowego wraz z modernizacją sali jadalnej z bufetem oraz zapleczem socjalnym położonych na parterze budynku stacji pośredniej Kolei linowej Skrzyczne w Centralnym Ośrodku Sportu- Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku ul. Plażowa 8.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu, do upływu terminu składania ofert (do dnia 15.10.2021r. godz. 10:00) nie złożono dla przedmiotowego postępowania żadnej oferty.
2022-01-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane