Remont dróg dojazdowych do gruntów rolnych na terenie Gminy Jodłowa w 2021 r.
Gmina Jodłowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00256931
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00256931/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-04 12:15
- Lokalizacja
- Jodłowa, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-68ef7e75-2506-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8722220502
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00256931 z dnia 2021-11-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg dojazdowych do gruntów rolnych na terenie Gminy Jodłowa w 2021 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jodłowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661100
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: brak
1.5.2.) Miejscowość: Jodłowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-225
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: 146302001
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.gmina@jodlowa.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jodlowa.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.ugjodlowa.itl.pl/bip/index.php?page=departament.php&under=22&grp=1&dep=2261.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dróg dojazdowych do gruntów rolnych na terenie Gminy Jodłowa w 2021 r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-68ef7e75-2506-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00256931
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000145/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Remont dróg dojazdowych do gruntów rolnych na terenie Gminy Jodłowa w 2021r.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00232032/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Gmina Jodłowa jest jednostką sektora finansów publicznych, posiada 100% udziałów w spółce pn. Zakład Gospodarki Komunalnej w Jodłowej Sp. z o.o. nie posiadającą bezpośredniego udziału kapitału prywatnego. Gmina Jodłowa sprawuje kontrolę nad ww spółką, odgrywa decydującą rolę w zakresie określania celów strategicznych, obszarów działalności i zarządzania sprawami spółki (Akt not. z dn. 23.12.2020) Spółka została powołana w celu wykonywania zadań własnych gm. Jodłowa i wspólnych z Gminami sąsiednimi. Spółka powstała 31.12.2020 stąd jej dane dot. średniego przychodu za 3 lata są niedostępne. Procent działalności ustalony został na podstawie wiarygodnych prognoz handlowych z których wynika że spółka będzie prowadziła ponad 90% działalności na rzecz Gm. Jodłowa.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.7.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 354624,55 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót inżynieryjno – drogowych polegających na remoncie 3 odcinków dróg gminnych dojazdowych do gruntów rolnych zlokalizowanych na terenie Gminy Jodłowa. Przewidziany do remontu odcinek drogi gminnej „Błądziński”, stanowiącej dojazd do przyległych terenów rolnych, o długości 500 m, usytuowany jest w km 0+175 ÷ 0+675, na dz. o nr ewid. 508, położonej w miejscowości Jodłowa Szerokość jezdni drogowej o nawierzchni gruntowo – żwirowej wynosi 2,70 m. W km 0+175 ÷ 0+620 występuje prawostronny, przydrożny rów odwadniający. Ze względu na znaczne zdeformowanie, jak również niewłaściwe ukształtowanie, blokujące sprawne odprowadzanie oraz spływ wody opadowej i roztopowej z pasa drogowego, rów wymaga wyprofilowania poprzez wykonanie koniecznych robót ziemnych koparką na odkład z wbudowaniem urobku w korpus drogi. Remont drogi należy rozpocząć od obustronnego ścięcia poboczy, a następnie mechanicznego wyrównania, wyprofilowania i zagęszczenia zdeformowanego podłoża usytuowanego w granicach istniejącego pasa drogowego. Na tak przygotowanym podłożu projektowane jest ułożenie dolnej warstwy podbudowy z kamiennego tłucznia klinowanego o grubości 10 cm po zagęszczeniu. Wszystkie projektowane roboty remontowe i modernizacyjne wykonywane będą w obrębie istniejącego pasa drogowego, bez zmiany szerokości jezdni, która w dalszym ciągu wynosić będzie 2,70 m.
Przewidziany do remontu odcinek drogi gminnej „Król”, stanowiącej dojazd do przyległych terenów rolnych, o długości 796 m, usytuowany jest w km 0+195 ÷ 0+991, na dz. o nr ewid., 3434/2, 3431/2, 3446/2, 3454/2, 3455/12, 3455/9, 3455/6, 3470/2, 3471/2, 3479/2, 3473/2, 3478/2, 3481, położonych w miejscowości Jodłowa. Szerokość jezdni drogowej o nawierzchni gruntowo – żwirowej wynosi 2,70 m. Odwodnienie pasa drogowego w km 0+195 ÷ 0+296 zapewnia prawostronny, przydrożny rów odwadniający. Remont drogi należy rozpocząć od obustronnego ścięcia poboczy, a następnie mechanicznego wyrównania, wyprofilowania i zagęszczenia zdeformowanego podłoża usytuowanego w granicach istniejącego pasa drogowego. Na tak przygotowanym podłożu projektowane jest ułożenie dolnej warstwy podbudowy z kamiennego tłucznia klinowanego o grubości 10 cm po zagęszczeniu. Wszystkie projektowane roboty remontowe i modernizacyjne wykonywane będą w obrębie istniejącego pasa drogowego, bez zmiany szerokości jezdni, która w dalszym ciągu wynosić będzie 2,70 m.
Przewidziany do remontu odcinek drogi gminnej „Dzioły Dębowskie”, stanowiącej dojazd do przyległych terenów rolnych, o długości 380 m, usytuowany jest w km 1+830 ÷ 2+210, na dz. o nr ewid. 862/1, położonej w miejscowości Dębowa. Szerokość jezdni drogowej o nawierzchni gruntowo – żwirowej wynosi 2,70 m. Odwodnienie pasa drogowego w km 1+962 ÷ 2+130 zapewnia prawostronny, przydrożny rów odwadniający, dalej woda opadowa i roztopowa spływa powierzchniowo na przyległe, naturalnie ukształtowane działki i obszary rolne. Załamane i niedrożne rury betonowe o średnicy Ø 400 mm istniejącego przepustu poprzecznego, występującego w km 1+997, należy wymienić na rurę PP SN 8DN/ID 400 mm o długości 6,00 m. Remont drogi należy rozpocząć od obustronnego ścięcia poboczy, a następnie mechanicznego wyrównania, wyprofilowania i zagęszczenia zdeformowanego podłoża usytuowanego w granicach istniejącego pasa drogowego. Na tak przygotowanym podłożu projektowane jest ułożenie dolnej warstwy podbudowy z kamiennego tłucznia klinowanego o grubości 10 cm po zagęszczeniu. Wszystkie projektowane roboty remontowe i modernizacyjne wykonywane będą w obrębie istniejącego pasa drogowego, bez zmiany szerokości jezdni, która w dalszym ciągu wynosić będzie 2,70 m.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 111815,86 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 111815,86 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 111815,86 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Gospodarki Komunalnej w Jodłowej Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 387827917
7.3.3) Ulica: Jodłowa 1
7.3.4) Miejscowość: Jodłowa
7.3.5) Kod pocztowy: 39-225
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 111815,86 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-11-30| 2021-11-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |