Wykonanie remontu lokalu mieszkalnego nr 292 w budynku przy ul. Blacharskiej 1 w branży budowlanej, sanitarnej i elektrycznej
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00254978
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00254978/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-03 11:42
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bf84f3d8-2fda-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
- Identyfikator
- 5213321452
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00254978 z dnia 2021-11-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontu lokalu mieszkalnego nr 292 w budynku przy ul. Blacharskiej 1 w branży budowlanej, sanitarnej i elektrycznej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010858407
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Irysowa 19
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-660
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zgnmokotow.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgnmokotow.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bf84f3d8-2fda-11ec-a3fb-0a24f8cd532c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie remontu lokalu mieszkalnego nr 292 w budynku przy ul. Blacharskiej 1 w branży budowlanej, sanitarnej i elektrycznej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bf84f3d8-2fda-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00254978
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000011/17/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.31 Remont pustostanu nr 292 przy ul. Blacharskiej 1
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00233704/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TZ.PNK.260.40.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 41177,32 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
5.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu lokalu mieszkalnego nr 292 w budynku przy ul. Blacharskiej 1 w Warszawie w branżach ogólnobudowlanej, sanitarnej i elektrycznej, mającego na celu przywrócenie mu funkcji służących do zaspokojenia potrzeb bytowych jego mieszkańców.
5.1.1. W zakresie przedmiotu zamówienia roboty należy wykonać zgodnie ze
Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót w branży
ogólnobudowlanej, sanitarnej i elektrycznej, stanowiącą Rozdział IV SIWZ
oraz zgodnie z przedmiarami robót w branży ogólnobudowlanej,
sanitarnej i elektrycznej, stanowiącymi Rozdział V SIWZ.
5.1.2. Do wykonania przewidziane są n/w roboty wyszczególnione w przedmiarach
robót:
5.1.2.1. Branża budowlana:
- rozbiórkowych
- posadzkarskich
- murarsko-tynkarskich
- stolarskich
- malarskich
- wywóz elementów z rozbiórki na zwałkę
5.1.2.2. Branża sanitarna:
Obejmuje wykonanie robót instalacyjnych w lokalu polegających na:
- wymianie instalacji lokalowej wod-kan
- wymianie urządzeń sanitarnych,
- wymianie armatury sanitarnej,
- sprawdzenie szczelności instalacji zw i c.w.,
- wymianie kuchni gazowej,
- próbie ciśnieniowej instalacji gazowej,
- wywiezieniu elementów z rozbiórki na złom,
5.1.2.3. Branża elektryczna:
Obejmuje wykonanie robót instalacyjnych w lokalu polegających na:
- wymianie instalacji elektrycznej zasilającej i wewnętrznej w lokalu na system
TNS, zgodną z PN-ICE 60 364 jako podtynkową trójżyłową z rozdzielonymi
obwodami gniazd wtyczkowych i oświetlenia,
- wymianie tablicy zabezpieczeń mieszkaniowych na wyposażoną w wyłączniki
modułowe: nadprądowe i wyłącznik przeciwporażeniowy,
- wykonanie w lokalu robót instalacyjnych elektrycznych zgodnie
z przedmiarem robót i technologią ujętą w STWiORB polegających na montażu:
obwodów instalacyjnych gniazd wtyczkowych, oświetlenia, dzwonkowego,
domofonowego i osprzętu instalacyjnego usytuowanego zgodnie
z dokumentacją i wytycznymi Normy N SEP E-002,
- wykonanie powykonawczych pomiarów instalacji elektrycznej zgodnie
z przedmiarem robót
- wykonanie dokumentacji powykonawczej zawierającej protokoły
z pomiarów, schemat ideowy i naniesione na rysunku rzutu lokalu elementy
wykonanej instalacji.
Wykonawca zobowiązany jest dokonać formalności związanych z zakupem energii elektrycznej oraz pokryć koszty z tym związane (brak licznika w pustostanie).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45410000-4 - Tynkowanie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie na wykonanie w/w zadania zostaje unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 Prawo Zamówień Publicznych z dnia 11.09.2019 r. (tekst jednolity Dz.U. z 2021 r., poz. 1129 ze zm.) W postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta.| 2021-11-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |