Nadzór inwestorski dot robót budowlanych w budynku ZST w Tczewie przy ul. Parkowej 1 dla 2 zadań: „Kompleksowa modernizacja energetyczna…” oraz „Poprawa jakości kształcenia zawodowego…”
Powiat Tczewski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00254705
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-11-03 10:27
- Lokalizacja
- Tczew, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5932140707
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Nadzór nad robotami budowlanymi
Wykonawcy
2 przyznane
JÓZEF PĄCZEKStarogard Gdański, PL
39 850 PLNJÓZEF PĄCZEKStarogard Gdański, PL
39 850 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.