Przeprowadzenie szkoleń, doradztwa, konsultacji oraz mentoringu dla nauczycieli w ramach projektu „Małopolska lekcjaenter”
MAŁOPOLSKIE CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00258124
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-11-05 09:09
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6772351458
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wykonawcy
5 przyznanych
FUNDACJA SILVER ECONOMYNowy Sącz, PL
22 020 PLNFUNDACJA SILVER ECONOMYNowy Sącz, PL
14 680 PLNFUNDACJA SILVER ECONOMYNowy Sącz, PL
22 020 PLNFUNDACJA SILVER ECONOMYNowy Sącz, PL
14 680 PLNFUNDACJA SILVER ECONOMYNowy Sącz, PL
14 680 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.