Budowa budynku akwariów wraz z zagospodarowaniem terenu w ramach projektu „Wodny świat czesko-polskiego pogranicza”

OGRÓD ZOOLOGICZNY W OPOLU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00257943
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00257943/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-11-05 08:05
Lokalizacja
Opole, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fd1b0153-16c0-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
7540340298
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty budowlane w zakresie pawilonówMontaż konstrukcji metalowychKonstrukcje z betonu zbrojonegoKonstrukcje gotoweRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyWykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachówBetonowanieRoboty murarskie i muroweRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie infrastruktury okablowaniaInstalowanie elektrycznych urządzeń pompowychInstalowanie urządzeń filtrującychRoboty izolacyjneMechaniczne instalacje inżynieryjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówPokrywanie podłóg i ścianKładzenie terakotyRoboty malarskieRoboty elewacyjneZakładanie paneliAranżacja oranżerii

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00257943 z dnia 2021-11-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku akwariów wraz z zagospodarowaniem terenu w ramach projektu „Wodny świat czesko-polskiego pogranicza”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: OGRÓD ZOOLOGICZNY W OPOLU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 530575575

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Spacerowa 10

1.5.2.) Miejscowość: Opole

1.5.3.) Kod pocztowy: 45-094

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 77 4564267, 4542858

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zoo.opole.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zoo.opole.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://umopole.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.htm

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa budynku akwariów wraz z zagospodarowaniem terenu w ramach projektu „Wodny świat czesko-polskiego pogranicza”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fd1b0153-16c0-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00257943

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001030/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Budowa budynków akwariów wraz z zagospodarowaniem terenu w ramach projektu "Wodny świat czesko - polskiego pograniczna"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Wodny świat czesko-polskiego pogranicza

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00182515/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DTG.3414-10/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa budynku akwariów z zagospodarowaniem terenu w Ogrodzie Zoologicznym w Opolu ul.Spacerowa 10, 45-094 Opole.
Zakres robót:
1. Przygotowanie terenu i zabezpieczenie budowy.
2. Rozbiórka istniejącego budynku akwarium wraz z wywiezieniem i utylizacją materiałów z rozbiórki.
3. Przygotowanie dokumentacji projektowej uzupełniającej.
4. Wykonanie wykopu pod nowy obiekt z ewentualnym obniżeniem zwierciadła wód gruntowych.
5. Budowa budynku podstawowego, szklarni, zbiornika zewnętrznego i zagospodarowanie terenu.
6. Wykonanie przyłączy i instalacji elektrycznych, sanitarnych, technologicznych.
7. Zarybienie obiektu i wykonanie nasadzeń.
8. Zagospodarowanie terenu wraz z infrastrukturą.
9. Obsługa geodezyjna.
10. Przeprowadzenie prób, odbiorów, rozruchów i szkoleń.
11. Uzyskanie pozwolenia na użytkowanie obiektu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45212600-2 - Roboty budowlane w zakresie pawilonów

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45223810-7 - Konstrukcje gotowe

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45261200-6 - Wykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachów

45262300-4 - Betonowanie

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

45317100-3 - Instalowanie elektrycznych urządzeń pompowych

45317400-6 - Instalowanie urządzeń filtrujących

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45351000-2 - Mechaniczne instalacje inżynieryjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45431100-8 - Kładzenie terakoty

45442100-8 - Roboty malarskie

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45451200-5 - Zakładanie paneli

45451300-6 - Aranżacja oranżerii

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Kwota, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 14 106.863,63 zł. Natomiast cena brutto oferty z najniższą ceną złożoną przez Wykonawcę Techbud Sp. z o.o. ul. Kępska 6, 45-129 Opole wynosi 25 584.000,00 zł.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 1

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 25584000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 26973933,75 PLN

2021-11-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane