„Przebudowa budynku na działce nr ewid. 490/1 w Wiślicy przy ul. Batalionów Chłopskich 2a z dostosowaniem do potrzeb Muzeum Archeologicznego”
Muzeum Narodowe w Kielcach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00255670
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00255670/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-03 14:19
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c196492a-0fbd-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9591982234
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00255670 z dnia 2021-11-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa budynku na działce nr ewid. 490/1 w Wiślicy przy ul. Batalionów Chłopskich 2a z dostosowaniem do potrzeb Muzeum Archeologicznego”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Narodowe w Kielcach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 366209736
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Zamkowy 1
1.5.2.) Miejscowość: Kielce
1.5.3.) Kod pocztowy: 25-010
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: 41 34-440-14
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@mnki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mnki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mnki.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa budynku na działce nr ewid. 490/1 w Wiślicy przy ul. Batalionów Chłopskich 2a z dostosowaniem do potrzeb Muzeum Archeologicznego”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c196492a-0fbd-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00255670
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002570/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Adaptacja budynku byłego posterunku energetycznego w Wiślicy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Powyższa inwestycja realizowana jest w ramach projektu „Modernizacja Muzeum Archeologicznego w Wiślicy jako oddziału Muzeum Narodowego w Kielcach wraz z otoczeniem w celu zabezpieczenia i ochrony unikatowych obiektów dziedzictwa narodowego,” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, Działanie 8.1 Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00172501/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AZP.261.2.17.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1655800,88 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w zakresie przebudowy pomieszczeń biurowo-administracyjnych, sanitarno-higienicznych wraz z bieżącą konserwacją wszystkich pomieszczeń, poprawą estetyki elewacji i najbliższego otoczenia budynku adaptowanego do potrzeb muzeum.
Powyższa inwestycja realizowana jest w ramach projektu „Modernizacja Muzeum Archeologicznego w Wiślicy jako oddziału Muzeum Narodowego w Kielcach wraz z otoczeniem
w celu zabezpieczenia i ochrony unikatowych obiektów dziedzictwa narodowego,” realizowanego
w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, Działanie 8.1 Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury.
2. Zakres robót stanowiących przedmiot zamówienia, obejmuje między innymi prace na:
A. PARTERZE BUDYNKU;
B. PIĘTRZE BUDYNKU;
C. PRZY ELEWACJI i NA DACHU;
E. ROBOTY PORZĄDKOWE.
Zamawiający informuje, że w remontowanym budynku będą równolegle prowadzone prace związane z wykonywaniem instalacji ppoż, oświetlenia ewakuacyjnego i montażem Przeciwpożarowego Wyłącznika Prądu połączonego z Głównym Wyłącznikiem Prądu. Prace te będzie wykonywał Wykonawca wyłoniony w odrębnym postępowaniu przetargowym.
Przedmiot zamówienia szczegółowo opisano w:
a) dokumentacji projektowej, która stanowi załącznik do SWZ zawierającej:
- specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych;
- koncepcja adaptacji pomieszczeń;
- tabela wybranego asortymentu wykończenia;
- zestawienie wyposażenia budynku;
- opis instalacji CCTV, SSWiN, EKD;
- schemat opraw liniowych
b) przedmiarze robót, który stanowi załącznik do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45410000-4 - Tynkowanie
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 945000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1660500,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 945000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład remontowo-budowlany Andrzej Olesiński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6551003457
7.3.4) Miejscowość: Busko-Zdrój
7.3.5) Kod pocztowy: 28-100
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 945000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-11-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |