Modernizacja dachów wraz z niezbędnymi odbiorami robót w budynkach oświatowych w Otwocku ramach zadania budżetowego pn., „Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej miasta Otwocka”
Gmina Otwock
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00256716
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00256716/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-04 11:22
- Lokalizacja
- Otwock, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-28ad40a6-1b96-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5321007014
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty budowlane w zakresie budynkówIzolacja cieplnaRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty remontowe i renowacyjne
Wykonawcy
2 przyznane
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00256716 z dnia 2021-11-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dachów wraz z niezbędnymi odbiorami robót w budynkach oświatowych w Otwocku ramach zadania budżetowego pn., „Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej miasta Otwocka”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Otwock
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013268770
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Armii Krajowej 5
1.5.2.) Miejscowość: Otwock
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-400
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@otwock.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.otwock.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://otwock.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dachów wraz z niezbędnymi odbiorami robót w budynkach oświatowych w Otwocku ramach zadania budżetowego pn., „Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej miasta Otwocka”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-28ad40a6-1b96-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00256716
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt: „Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej Miasta Otwock” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, Oś priorytetowa IV, Działanie 4.2, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00189224/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.37.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 433943,09 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie I Wykonanie prac polegających na modernizacji dachu sali gimnastycznej poprzez:1. Przygotowanie projektu docieplenia modernizowanego dachu,
2. Demontaż starych obróbek blacharskich, rynien, rur spustowych i instalacji odgromowej,
3. Rozebranie obróbek blacharskich murów ogniowych, okapów, kołnierzy, gzymsów,
4. Naprawa i w przypadku potrzeby podwyższenie kominów, attyk oraz elementów wentylacji do wysokości zgodnej z przepisami,
5. Montaż nowych obróbek blacharskich, rynien, rur spustowych,
6. Wykonanie nowej instalacji odgromowej,
7. Wyrównanie płaszczyzny powierzchni dachu,
8. Docieplenie stropodachu niewentylowanego warstwą styropianu (o współczynniku przewodzenia ciepła λ= 0,038 W/(m K)), o grubości 22 cm i pokrycie dachu papą termozgrzewalną oraz papą wierzchniego krycia. Współczynnik przenikania ciepła przegrody po dociepleniu wyniesie U=0,147 W/(m2*K),
w formule „projektuj i buduj” w Szkole Podstawowej nr 4 w Otwocku przy ul. Szkolnej 31
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45321000-3 - Izolacja cieplna
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 181951,22 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie II Wykonanie prac polegających na modernizacji dachu poprzez:1. Przygotowanie projektu wymiany poszycia dachowego,
2. Usunięcie istniejącego poszycia wraz z obróbkami blacharskimi i innymi niezbędnymi elementami,
3. Wykonanie impregnacji konstrukcji, poszycia z desek przed korozją biologiczną,
4. Miejscowe naprawy poszycia z desek,
5. Montaż nowych obróbek blacharskich z blachy powlekanej,
6. Montaż membrany paroprzepuszczalnej,
7. Montaż kontrłat i łat,
8. Wykonanie pokrycia z dachówki ceramicznej dostosowanej kolorem i kształtem do istniejącej dachówki,
9. Wykonanie oddzielenia konstrukcji dachu od pomieszczeń na poddaszu przegrodą wykonania z płyt GK ogniowych – zgodnie z projektem zabezpieczenia,
10. Naprawa i w przypadku potrzeby podwyższenie kominów, attyk oraz elementów wentylacji do wysokości zgodnej z przepisami,
11. Utylizacja powstałych odpadów i uporządkowanie placu budowy.
12. Instalacje odgromowa jest realizowana w odrębnym etapie.
w formule „projektuj i buduj” w Przedszkolu nr 4 w Otwocku przy ul. Dwernickiego 1, zgodnie z opinią dotyczącą pokrycia dachowego oraz projektem budowlanym zabezpieczeń przeciwpożarowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45321000-3 - Izolacja cieplna
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 251991,87 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
| 2021-11-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |