„Rozbudowa i przebudowa budynku przychodni zdrowia”

Gmina Przytyk

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00256188
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00256188/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-11-04 08:43
Lokalizacja
Przytyk, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c22a7794-229f-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
9482380424
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznejKotły grzewczeInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

ROBERT SZYSZKOWSKIBielicha, PL · lot 0
1 891 000,01 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00256188 z dnia 2021-11-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rozbudowa i przebudowa budynku przychodni zdrowia”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Przytyk

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223936

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zachęta 57

1.5.2.) Miejscowość: Przytyk

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-650

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: 486180095

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przytyk@przytyk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przytyk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://przytyk.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Rozbudowa i przebudowa budynku przychodni zdrowia”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c22a7794-229f-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00256188

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002766/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Rozbudowa i przebudowa budynku przychodni zdrowia

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00199512/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.8.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1578441,43 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na rozbudowie i przebudowie budynku przychodni zdrowia położonej w m. Podgajek ul. Kościelna 15 - działka nr 149/2.
Budynek dwubryłowy o prostej formie architektonicznej – typowej dla obiektów użyteczności publicznej, który jest wykorzystywany do prowadzenia działalności w zakresie usług medycznych.
Projektowany zakres rozbudowy i przebudowy budynku służby zdrowia obejmuje:
1) rozbudowę budynku od strony elewacji południowo – zachodniej w zakresie przedstawionym w graficznej części opracowania:
Planowany obiekt jest budynkiem niskim zaprojektowanym w konstrukcji tradycyjnej murowanej, niepodpiwniczony, parterowy, dach wielospadowy w konstrukcji drewnianej, kryty blachą trapezową, w pełni wykończony. Budynek będzie wyposażony w niezbędne instalacje elektryczne , wodno-kanalizacyjne wraz przyłączami. Wymiana kotła centralnego ogrzewania na kocioł olejowy zapewniający możliwość ogrzania całej powierzchni użytkowej budynku. centralnego ogrzewania (technologii kotłowni olejowej), wentylacji mechanicznej Przed wejściem budynku zostaną wykonane schody wraz z pochylnią dla osób niepełnosprawnych.
2) częściową przebudowę układu funkcjonalnego istniejącego budynku w stopniu umożliwiającym połączenie funkcjonalne z projektowaną częścią obiektu:
W budynku istniejącym zmiana będzie polegała na wykonaniu nowych otworów okiennych, montaż stolarki okiennej i drzwiowej, wykonanie okładzin ściennych i glazurowych, malowanie oraz docieplenie ścian zewnętrznych.
Minimalny okres gwarancji 36 miesięcy.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Dokumentacja projektowa, Przedmiar robót, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych stanowiące Załącznik nr 8 SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45215000-7 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44621200-1 - Kotły grzewcze

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1890000,01 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4677481,77 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1890000,01 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Budowlana ES-BUD Robert Szyszkowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7961956861

7.3.3) Ulica: Przytycja 162

7.3.4) Miejscowość: Bielicha

7.3.5) Kod pocztowy: 26-600

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1891000,01 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące

2021-11-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane