Prace remontowe attyki budynku wysokiego (+32,34 m) Międzywydziałowego Instytutu Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni przy ul. Powstania Styczniowego 9b
Gdański Uniwersytet Medyczny
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00256122
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00256122/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-04 08:15
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c23044b2-2ffc-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
- Identyfikator
- 5840955985
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00256122 z dnia 2021-11-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace remontowe attyki budynku wysokiego (+32,34 m) Międzywydziałowego Instytutu Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni przy ul. Powstania Styczniowego 9b
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gdański Uniwersytet Medyczny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288627
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marii Skłodowskiej-Curie 3a
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-210
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@gumed.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gumed.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c23044b2-2ffc-11ec-a3fb-0a24f8cd532c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Prace remontowe attyki budynku wysokiego (+32,34 m) Międzywydziałowego Instytutu Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni przy ul. Powstania Styczniowego 9b2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c23044b2-2ffc-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00256122
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00223768/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 roboty remontowe IMMIT - attyka
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00234825/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GUM2021 ZP0105
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są prace remontowe attyki budynku wysokiego (+32,34m) Międzywydziałowego Instytutu Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni przy ul. Powstania Styczniowego 9b.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres zawiera dokumentacja (załącznik nr 3 do SWZ) na którą składają się następujące dokumenty:
a) opis przedmiotu zamówienia,
b) Ekspertyza,
c) Projekt remontu attyki,
d) Przedmiar,
e) STWIORB
5. Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana, zobowiązany będzie:
a) w terminie do 3 dni od przekazania placu budowy do przedstawienia Zamawiającemu do akceptacji harmonogramu rzeczowo-finansowego realizacji robót dla każdego z pomieszczeń. Szczegółowość harmonogramu Wykonawca ustali z Zamawiającym.
b) przekazać Zamawiającemu, 7 dni przed wbudowaniem, niezbędne atesty materiałów i urządzeń użytych do realizacji inwestycji wydane przez uprawnione jednostki, przed ich zastosowaniem. Zamawiający w terminie 5 dni roboczych zobowiązany będzie do akceptacji przedłożonych atestów lub przedstawienia uwag,
c) po zakończeniu robót opracować dokumentację powykonawczą. Dokładny opis dokumentacji zawiera Załącznik nr 3 do SWZ.
6. Zamawiający wymaga, aby roboty stanowiące przedmiot niniejszego zamówienia objęte były co najmniej 3-letnim okresem gwarancji.
Okres gwarancji robót budowlanych jest jednym z kryteriów oceny ofert. Szczegółowe informacje zostały zawarte w rozdz. XIII SWZ.
7. Prace prowadzone będą na wysokości w polu elektromagnetycznym urządzeń nadawczych/odbiorczych.
8. Do attyki przymocowane są jednostki odbiorcze/nadawcze operatorów sieci komórkowych Netia, Polkomtel oraz T-Mobile oraz tory kablowe do nich które częściowo, na czas prowadzenia prac, zostaną zdemontowane i przeniesione przez operatorów w inne miejsce lub, ze względu na specyfikę swojego działania pozostaną na miejscu.
9. Prace realizowane będą w obiekcie czynnym. W trakcie realizacji robót w kwestii dostępu do pomieszczeń należy kontaktować się z przedstawicielem Działu Budowlano-Technicznego. Wykonawca odpowiada za wszelkie zawinione przez jego pracowników szkody.
10. Przygotowując ofertę, Wykonawca winien dokładnie zapoznać się z zawartością wszystkich dokumentów składających się na dokumentację przetargową, którą należy odczytywać wraz modyfikacjami i zmianami wnoszonymi przez Zamawiającego w trakcie trwania postępowania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie składania ofert tj. do dnia 03.11.2021r. do godz. 9:00 nie złożono żadnej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2021-11-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |