„ Wykonanie grawitacyjnego oddymiania klatek schodowych w budynku nr 3 w kompleksie wojskowym w Rząsce”
35 Wojskowy Oddział Gospodarczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00256304
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00256304/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-04 09:28
- Lokalizacja
- Rząska, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-053b301e-2fdf-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
- Identyfikator
- 5130222434
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00256304 z dnia 2021-11-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„ Wykonanie grawitacyjnego oddymiania klatek schodowych w budynku nr 3 w kompleksie wojskowym w Rząsce”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 35 Wojskowy Oddział Gospodarczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 121506645
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krakowska 2
1.5.2.) Miejscowość: Rząska
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-199
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.latocha@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: 35wog.wp.mil.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/35wog/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„ Wykonanie grawitacyjnego oddymiania klatek schodowych w budynku nr 3 w kompleksie wojskowym w Rząsce”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-053b301e-2fdf-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00256304
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00015178/21/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budynek nr 3/7373 wykonanie instalacji oddymiania na klatkach schodowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00233808/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 35/INFR/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 131338,47 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie instalacji oddymiania klatek schodowych w istniejącym budynku nr. 3 zlokalizowanym w kompleksie wojskowym w Rząsce zgodnie z dokumentacją projektową oraz sztuką budowlaną.
2. Zamawiający nie dokonał podziału przedmiotu zamówienia na części.
Stan istniejący:
Istniejący budynek nr. 3 posiad dwie klatki schodowe. W obecnej chwili klatki schodowe nie są zabezpieczone poprzez grawitacyjny system odprowadzania dymu. Zaprojektowane rozwiązanie pozwoli na podniesienie bezpieczeństwa osób przebywających w budynku.
.
Zakres prac remontowych obejmował będzie:
1. Roboty budowlane
2. Roboty elektryczne
3. Wymianę stolarki okiennej
4. Doposażenie stolarki drzwiowej zgodnie z specyfikacją
5. Utylizację zdemontowanej stolarki okiennej oraz powstałych odpadów
Wykonawca zobowiązany jest do odtworzenia powstałych uszkodzeń przy wykonywaniu zakresu prac np.: obróbkę szpalet po wymianie okna, naprawa uszkodzonego tynku po przebiciach przez stropy lub ściany itd.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja obejmująca:
a) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót (STWIORB)
b) Przedmiary robót
4.5.3.) Główny kod CPV: 31625000-3 - Alarmy przeciwpożarowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31625100-4 - Systemy wykrywania ognia
31625200-5 - Systemy przeciwpożarowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45316200-7 - Instalowanie urządzeń sygnalizacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do Zamawiającego w terminie określonym w SWZ tj. do 03.11.2021 r. do godz. 10:30w przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
Mając powyższe na uwadze Zamawiający działając na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2021 poz.1129 t.j) unieważnia postępowanie
o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone w trybie podstawowym bez negocjacji
pn. „Wykonanie grawitacyjnego oddymiania klatek schodowych w budynku nr 3
w kompleksie wojskowym w Rząsce” Nr postępowania: 35/INFR/21.
| 2021-11-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |