Dostawa maszyn rolniczych do Białowieskiego Parku Narodowego

BIAŁOWIESKI PARK NARODOWY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00451526
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00451526/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-08-09 08:47
Lokalizacja
Białowieża, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f15093cc-3ac6-11ef-b37c-4e696a6d8c25
Identyfikator
6030074673
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Maszyny rolniczeCiągniki

Wykonawcy

5 przyznanych

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-PRODUKCYJNE "AGRO-ROLNIK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚniadowo, PL · lot 0
344 400 PLN
TOMASZ GLANOWSKIKutno, PL · lot 1
20 910 PLN
"MAX-ROL", LECH, POGORZELSKI SPÓŁKA JAWNATykocin, PL · lot 2
28 400 PLN
"MAX-ROL", LECH, POGORZELSKI SPÓŁKA JAWNATykocin, PL · lot 3
34 300 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-PRODUKCYJNE "AGRO-ROLNIK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚniadowo, PL · lot 4
34 440 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00451526 z dnia 2024-08-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa maszyn rolniczych do Białowieskiego Parku Narodowego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: BIAŁOWIESKI PARK NARODOWY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 200664828

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Park Pałacowy 11

1.5.2.) Miejscowość: Białowieża

1.5.3.) Kod pocztowy: 17-230

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bpn@bpn.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bpn.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bialowieskipn.ezamawiajacy.pl/pn/bialowieskipn/demand/163122/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa maszyn rolniczych do Białowieskiego Parku Narodowego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f15093cc-3ac6-11ef-b37c-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00451526

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00073301/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.6 Dostawa maszyn rolniczych do Białowieskiego Parku Narodowego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00400566

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.26.4.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa ciągnika rolniczego z osprzętem:
- ciągnik rolniczy: minimalna moc 95 KM, sprzęgło mokre, przekładnia z półbiegami high/low z reduktorem, WOM tylny – 540/ 540E obr/min, tylny tuz udźwig maksymalny nie mniejszy niż 4000 kg, tuz przedni udźwig maksymalny nie mniejszy niż 1800 kg, napęd 4WD / 2WD – blokada mechanizmu różnicowego uruchamiana elektrohydraulicznie, błotniki przednie skrętne (montowane na osi),hamulce hydrauliczne z mokrymi tarczami na 4 koła, wyjścia hydrauliczne – 3 pary z tyłu dwustronnego działania, pneumatyczne hamulce przyczepy jedno i dwu obwodowe, automatyczny zaczep transportowy, sterowanie WOM tylnym oraz TUZ tylnym na błotniku, zaczep rolniczy, kabina z klimatyzacją ,fotel amortyzowany pneumatycznie, regulowana kolumna kierownicy w dwóch płaszczyznach, osłona przeciwsłoneczna, oświetlenie wnętrza kabiny, dodatkowe siedzenie z pasem bezpieczeństwa, kabina z homologacja na dwie osoby, lusterka lewe i prawe, wycieraczka tylnej szyby, światła drogowe, przednie światła robocze min 2 sztuki, światła robocze z tyłu dachu kabiny min. 2 sztuki, kogut, wyłącznik układu elektrycznego, ładowacz czołowy (udźwig min 1650 kg + wysokość podnoszenia min 3,6m), elektrohydrauliczny rewers kierunku jazdy, rok produkcji: nie wcześniej niż 2023 – fabrycznie nowy oraz osprzęt dedykowany do ww. ciągnika rolniczego: obciążniki na koła (wymagane tylne, przednie opcjonalnie) – 1 komplet, łyżka do materiałów sypkich o pojemności nie mniejszej niż 0,5 m3 – 1 szt., widły do palet i siana – 1 szt., chwytak do bel – 1 szt., ciągnik musi spełniać wszystkie aktualne unijne normy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 16000000-5 - Maszyny rolnicze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

16700000-2 - Ciągniki

4.5.5.) Wartość części: 295250 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa zgrabiarki karuzelowej o szer. roboczej 3,5 m – 1 szt.: szerokość robocza 3,5 m, zgrabiarka wyposażona w nie mniej niż 9 ramion roboczych, napęd standardowy WOM, agregowana z ciągnikiem

4.5.3.) Główny kod CPV: 16000000-5 - Maszyny rolnicze

4.5.5.) Wartość części: 18146,39 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa zgrabiarki karuzelowej o szer. roboczej 4,1 m– 1 szt.: powłoka zabezpieczająca KTL, konstrukcja ramy monolityczna wykonana maksymalnie z dwóch kawałków blachy, szer. robocza 4,10m,przekładnie w kąpieli olejowej, tandemowy układ jezdny, koło kopiujące, zabezpieczenia przed zgubieniem palców, regulacja szerokości pokosu ( 0,80m-1,50,),regulacja wysokości zgrabiania,11 ramion wirnika, ekran pokosu składany, wałek napędowy (WPT),koło minimum 16”,agregowana z ciągnikiem

4.5.3.) Główny kod CPV: 16000000-5 - Maszyny rolnicze

4.5.5.) Wartość części: 23630 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa przetrząsacza karuzelowego o szer. roboczej 5,3 m– 1 szt.:- powłoka zabezpieczająca KTL, szer. robocza 5,30m,przekładnie w kąpieli olejowej, palce przetrząsające minimum 4 zwojowe, konstrukcja ramowa, regulowany kąt rozrzutu zielonki, zabezpieczenia przed zgubieniem palców sprężystych, oświetlenie drogowe LED, przestawny układ jezdny do pracy na skraju łąki, wałek napędowy (WPT),agregowany z ciągnikiem

4.5.3.) Główny kod CPV: 16000000-5 - Maszyny rolnicze

4.5.5.) Wartość części: 29066,67 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa kosiarki dyskowej o szer. koszenia 2,6 m – 1 szt.: powłoka zabezpieczająca KTL, szerokość robocza 2,60m,szer. pokosu 1.60m-1,80m,grubość blachy z wykonania 4mm;standardowe nakładki ścieralne, wstawki między płozowe wymienne spawane, wałek napędowy (WPT), klucz do szybkiej wymiany noży, zgarniacz gumowy, zestaw dodatkowych noży 110,zabezpieczenia przeciwkamieniowe na każdym dysku, agregowana z ciągnikiem

4.5.3.) Główny kod CPV: 16000000-5 - Maszyny rolnicze

4.5.5.) Wartość części: 31333,33 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 344400 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1133659,33 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 344400 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHP Agro-Rolnik Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7230001745

7.3.4) Miejscowość: Śniadowo

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 344400 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 18450 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 48974,36 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 20910 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AGROHANDEL Tomasz Glanowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7752478570

7.3.4) Miejscowość: Kutno

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 20910 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 28400 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 60670,41 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 28400 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MAX-ROL Lech Pogorzelski Sp. Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9661970390

7.3.4) Miejscowość: Tykocin

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 28400 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 34300 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 67461,34 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 34300 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MAX-ROL Lech Pogorzelski Sp. Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9661970390

7.3.4) Miejscowość: Tykocin

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 34300 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 34440 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 53999,16 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 34440 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHP Agro-Rolnik Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7230001745

7.3.4) Miejscowość: Śniadowo

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 34440 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2024-08-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy