Konserwacja studni i stacji uzdatniania wody na terenie m.st. Warszawy Dzielnicy Bemowo w latach 2022-2024
MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA Dzielnica Bemowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00258835
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-11-05 12:07
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Obsługa stacji wodyUsługi w zakresie napraw i konserwacji pompRóżne usługi w zakresie napraw i konserwacji
Wykonawcy
2 przyznane
Aqualine S. C. Karol JasińskiZąbki, PL
171 072 PLNAqualine S.C. Karol JasińskiZąbki, PL
171 072 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.