"Przebudowa drogi powiatowej Nr 2273D relacji Bożejowice-Otok"
POWIAT BOLESŁAWIECKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00257544
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00257544/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-04 14:38
- Lokalizacja
- Bolesławiec, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-793e3967-1b99-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6121826222
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00257544 z dnia 2021-11-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Przebudowa drogi powiatowej Nr 2273D relacji Bożejowice-Otok"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT BOLESŁAWIECKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821629
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Armii Krajowej 12
1.5.2.) Miejscowość: Bolesławiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-700
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 757323258
1.5.8.) Numer faksu: 757323250
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@powiatboleslawiecki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.powiatboleslawiecki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/ oraz https://bip.powiatboleslawiecki.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Przebudowa drogi powiatowej Nr 2273D relacji Bożejowice-Otok"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-793e3967-1b99-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00257544
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000043/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa drogi powiatowej Nr 2273D relacji Bożejowice - Otok
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WIZ.272.1.17.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 3086991,87 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi powiatowej 2273D relacji Bożejowice – Otok na odcinku km 0+995, powiat bolesławiecki, jedn. ewid. 020102_2, obręb: 0001, działki: 384, 364 oraz obręb: 0022, działka: 352. 2. Przewiduje się wykonanie, m.in. następujących robót budowlanych: 1) rozebranie istniejących elementów wraz z podbudowami, 2) wykonanie konserwacji obiektu inżynierskiego, 3) wymiana na nowe istniejących elementów odwodnienia (konserwacja rowów, wymiana na nowe przepustów wraz z infrastrukturą towarzyszącą itp.), 4) budowa kanału technicznego, 5) przebudowę jezdni drogi powiatowej, 6) przebudowę skrzyżowań z drogami innych kategorii, 7) wykonanie nowych nawierzchni jezdni, zjazdów, chodników, ciągów pieszo-rowerowych, zatok postojowych, peronów itp., 8) odtworzenie / wymiana na nowe istniejących nawierzchni zjazdów, chodników, innych terenów utwardzonych itp., 9) wykonanie elementów ulic (krawężników, oporników, obrzeży, ścieków, elementy oporowe itp.), 10) budowę doświetlenia przejść dla pieszych oraz przestawienie latarni, 11) budowę i montaż elementów małej architektury (ławki, kosze, wiaty itp.), 12) wykonanie terenów zielonych, 13) wdrożenie stałej organizacji ruchu (oznakowanie pionowe, poziome, urządzenia BRD itp.), 14) dowiązanie projektowanych elementów drogowych do istniejących szerokości. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają dokumenty stanowiące załącznik nr 2 do niniejszej SWZ, tj.: 1) Dokumentacja projektowa, 2) Przedmiary robót, 3) Mapy poglądowe, 4) Rysunki, 5) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5676945,30 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8377758,02 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5676945,30 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Remontowo-Budowlane i Transport Józef Michalik
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 613-126-21-98
7.3.4) Miejscowość: Kościelniki Dolne 9
7.3.5) Kod pocztowy: 59-800
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5676945,30 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-11-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |