Przebudowa drogi gminnej Nr 120514W w miejscowości Strzelnia gm. Grudusk
Gmina Grudusk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00256861
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00256861/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-04 11:54
- Lokalizacja
- Grudusk, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3796abf7-21ae-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5661861629
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00256861 z dnia 2021-11-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej Nr 120514W w miejscowości Strzelnia gm. Grudusk
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Grudusk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378108
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ciechanowska 54
1.5.2.) Miejscowość: Grudusk
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-460
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.7.) Numer telefonu: 236715012
1.5.8.) Numer faksu: 236715012
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@grudusk.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.grudusk.com
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.grudusk.logintrade.net1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej Nr 120514W w miejscowości Strzelnia gm. Grudusk2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3796abf7-21ae-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00256861
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00197028/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TP-5/5/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 156602,80 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej Nr 120514W w miejscowości Strzelnia gm. Grudusk.
Projekt zakłada modernizację:
- jezdni o szerokości 3,5 m, od km 0+000,00 do km 0+1200,00, nawierzchnia z kruszywa naturalnego sortowanego grub. 10 cm + warstwa podbudowy z kruszywa naturalnego grub. 10 cm,
- poboczy obustronnych o szerokości 0,75 m – kruszywo naturalne grub. 8 cm – profilowanych o spadku 8 %.
Szczegółowy opis robót budowlanych: przedmiar robót, kosztorys ofertowy – załącznik Nr 6 do SWZ.
Z pozostałymi dokumentami dotyczącymi projektu można zapoznać się w Urzędzie Gminy Grudusk.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wpłynęła tylko jedna oferta, której cena przewyższa kwotę jaką zamawiający planował przeznaczyć na realizację zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2021-11-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |