Opracowanie przeglądów podstawowych (rocznych) dróg publicznych, dróg wewnętrznych (...)

Urząd Miasta Łodzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00257764
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00257764/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2021-11-04 15:55
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7ff55ec3-0b0d-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
7250028902
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi kontroli drógTory tramwajoweRoboty związane z liniami tramwajowymiUsługi nadzoru technicznego konstrukcji inżynieryjnychUsługi kontroli mostów

Wykonawcy

2 przyznane

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00257764 z dnia 2021-11-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie przeglądów podstawowych (rocznych) dróg publicznych, dróg wewnętrznych (...)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi zamawiający centralny

1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Miasta Łodzi

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057632

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Piotrkowska 104

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 90-926

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.7.) Numer telefonu: +48 (42) 638-48-88

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@uml.lodz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://uml.lodz.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip.uml.lodz.pl/urzad-miasta/przetargi/ https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie przeglądów podstawowych (rocznych) dróg publicznych, dróg wewnętrznych (...)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7ff55ec3-0b0d-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00257764

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000922/17/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.61 Przegląd dróg (wraz z torowiskiem oraz wiatami) i obiektów mostowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00166899/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DSR-ZP-VIII.271.2.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przeglądy okresowe (przegląd roczny) dróg oraz przeglądy okresowe (przegląd roczny) wiat przystankowych, torowisk tramwajowych

4.5.3.) Główny kod CPV: 71631480-8 - Usługi kontroli dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34941300-8 - Tory tramwajowe

45234126-5 - Roboty związane z liniami tramwajowymi

71631400-4 - Usługi nadzoru technicznego konstrukcji inżynieryjnych

71631450-9 - Usługi kontroli mostów

4.5.5.) Wartość części: 161559,53 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przeglądy okresowe (przegląd roczny – spełniający obowiązek wynikający z art. 62 ust. 1 pkt 1 i pkt 2 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane) obiektów Inżynierskich

4.5.3.) Główny kod CPV: 71631480-8 - Usługi kontroli dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34941300-8 - Tory tramwajowe

45234126-5 - Roboty związane z liniami tramwajowymi

71631400-4 - Usługi nadzoru technicznego konstrukcji inżynieryjnych

71631450-9 - Usługi kontroli mostów

4.5.5.) Wartość części: 62986,10 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

2021-11-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi