Dostawa materiałów biurowych, papieru biurowego na potrzeby Starostwa Powiatowego w Wejherowie
POWIAT WEJHEROWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00155826
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00155826/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-03-20 14:05
- Lokalizacja
- Wejherowo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2b454c0c-1688-4d4c-ba9e-94566bcccbe9
- Identyfikator
- 5882417933
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różny sprzęt i artykuły biurowePapier kserograficzny
Wykonawcy
2 przyznane
LYRECO POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAKomorów, PL · lot 0
152 919,62 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE KAS JACEK KASPERSKI SPÓŁKA JAWNAGdynia, PL · lot 1
42 344,1 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00155826 z dnia 2025-03-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa materiałów biurowych, papieru biurowego na potrzeby Starostwa Powiatowego w Wejherowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT WEJHEROWSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675149
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 4
1.5.2.) Miejscowość: Wejherowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiat.wejherowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.powiat.wejherowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
platformazakupowa.pl/pn/sp_wejherowo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa materiałów biurowych, papieru biurowego na potrzeby Starostwa Powiatowego w Wejherowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2b454c0c-1688-4d4c-ba9e-94566bcccbe9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00155826
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00063479
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.1.2025 RZP 1
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów biurowych dla Starostwa Powiatowego w Wejherowie1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający parametry oraz szacunkowe ilości materiałów biurowych, będących przedmiotem niniejszego zamówienia, przedstawiony został we wzorze „Formularza cenowego dla Zadania 1” stanowiącego załącznik nr 1a do SWZ.
Zamawiający gwarantuje zakup materiałów biurowych o wartości stanowiącej co najmniej 50% ceny brutto oferty Wykonawcy.
2) Wykonawca w kolumnie nr 3 „Formularza cenowego” winien podać, nazwę producenta lub markę oferowanego produktu.
3) Zamawiający dopuszcza zaoferowanie przez Wykonawcę materiałów biurowych równoważnych w stosunku do opisanych we wzorze „Formularza cenowego”.
Materiały biurowe równoważne muszą posiadać parametry nie gorsze niż podane przez Zamawiającego. Zamawiający dokona oceny równoważności zaoferowanych materiałów biurowych w zakresie parametrów danego materiału biurowego, wymienionych w kolumnie
nr 2 załącznika nr 1c do specyfikacji.
4) W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy odpowiadają wymaganiom określonym przez Zamawiającego, Wykonawca złoży wraz z ofertą na Zadanie 1 „Opis materiałów równoważnych zawierający: numer pozycji formularza cenowego, wymagane parametry materiału biurowego; markę, symbol lub typ oferowanego materiału równoważnego, potwierdzenie wymaganych parametrów oferowanego materiału równoważnego – wg wzoru - załącznik nr 1c do specyfikacji.
5) Zamawiający rozliczy ilość dostarczonych materiałów biurowych z faktycznie wykonanych dostaw. Wartość tych dostaw nie może przekroczyć wartości brutto zawartej umowy, z zastrzeżeniem pkt. 4.2 specyfikacji.
6) Zamawiający wymaga, aby przedmiot każdej dostawy był fabrycznie nowy (nieużywany) oraz spełniał parametry podane w kolumnie nr 2 wzoru „Formularza cenowego”.
7) Dostawy materiałów biurowych odbywać się będą na warunkach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do specyfikacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe
4.5.5.) Wartość części: 160232,86 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa papieru biurowego dla Starostwa Powiatowego w Wejherowie.1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający parametry oraz szacunkowe ilości papieru, będących przedmiotem niniejszego zamówienia, przedstawiony został we wzorze „Formularza cenowego dla Zadania 2” stanowiącego załącznik nr 1 b do SWZ.
Zamawiający gwarantuje zakup papieru o wartości stanowiącej co najmniej 50% ceny brutto oferty Wykonawcy.
2) Wykonawca w kolumnie nr 3 „Formularza cenowego” winien podać, nazwę producenta oferowanego papieru.
3) Zamawiający rozliczy ilość dostarczonego papieru biurowego z faktycznie wykonanych dostaw. Wartość tych dostaw nie może przekroczyć wartości brutto zawartej umowy, z zastrzeżeniem pkt 4.2 specyfikacji.
4) Zamawiający wymaga, aby przedmiot każdej dostawy był fabrycznie nowy (nieużywany) oraz spełniał parametry podane w kolumnie nr 2 wzoru „Formularza cenowego”.
5) Dostawy papieru biurowego odbywać się będzie na warunkach określonych we wzorze umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30197644-2 - Papier kserograficzny
4.5.5.) Wartość części: 46159,70 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 152919,62 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 157349,48 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 152919,62 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Lyreco Polska S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5212711056
7.3.3) Ulica: ul. Sokołowska 33
7.3.4) Miejscowość: Komorów
7.3.5) Kod pocztowy: 05-806
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 152919,62 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 3
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 42344,10 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 46541,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 42344,10 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P. H. KAS J. Kasperski sp. j.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9581272979
7.3.3) Ulica: ul. Janka Wiśniewskiego 20
7.3.4) Miejscowość: Gdynia
7.3.5) Kod pocztowy: 81-969
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 42344,10 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2025-03-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |