Adaptacja lokalu w budynku przy ul.Norwida 2 w Świdniku na Klub Seniora

Gmina Miejska Świdnik

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00257537
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00257537/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-11-04 14:36
Lokalizacja
Świdnik, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c25cb2dc-0fcd-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
7122904551
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

Wykonawcy

1 przyznane

ANDRZEJ WRÓBELJaszczów, PL · lot 0
496 159,72 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00257537 z dnia 2021-11-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja lokalu w budynku przy ul.Norwida 2 w Świdniku na Klub Seniora

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Świdnik

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019359

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stanisława Wyspiańskiego 27

1.5.2.) Miejscowość: Świdnik

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-040

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: 81 751 76 02

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@e-swidnik.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://umswidnik.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://umswidnik.bip.lubelskie.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Adaptacja lokalu w budynku przy ul.Norwida 2 w Świdniku na Klub Seniora

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c25cb2dc-0fcd-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00257537

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004073/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Adaptacja lokalu w budynku przy ul. Norwida 2 w Świdniku na Klub Seniora

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie w ramach projektu pn. Centrum Aktywności Społecznej w Świdniku realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014–2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz ze środków budżetu państwa

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00174054/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WIZP-Z.271.53.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 335956,54 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych pn: „Adaptacja lokalu w budynku przy ul. Norwida 2 w Świdniku na Klub Seniora”.
2. Zamówienie obejmuje wykonanie remontu wnętrza lokalu użytkowego na parterze budynku mieszkalno – usługowego przy ul. Norwida 2 w Świdniku, służącego adaptacji dla potrzeb klubu seniora oraz prace remontowe na zewnątrz budynku nie wymagające uzgadniania jak remont posadzki betonowej przy budynku bez zmiany obrysu utwardzenia, wymiana balustrad schodów,
wymiana zadaszenia nad wejściem do lokalu. Zamówienie obejmuje także budowę zewnętrznej pochylni dla osób niepełnosprawnych, która zgodnie z art. 29 ust.2. pkt 16 ustawy Prawo Budowlane nie wymaga zgłoszenia, a także geodezyjne pomiary powykonawcze.
3. Łączna powierzchnia użytkowa pomieszczeń objętych remontem 108,78 m2.
4. Przedmiot zamówienia przewiduje wykonanie:
1) Wyburzenia,demontaże
2) ściany działowe/ obudowy/ zamurowania;
3) tynki wewnętrzne, wykończenie ścian,
4) posadzki;
5) stolarka drzwiowa i okienna;
6) ściana przesuwna
7) sufity podwieszane
8) parapety wewnętrzne
9) zadaszenie nad wejściem
10) mur oporowy i utwardzenie terenu
11) klimatyzacja,
12) instalacja C.O.; c.w.u.; kanalizacja sanitarna
13) instalację oświetlenia podstawowego; instalację oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego; instalację siły i gniazd wtykowych; instalację dzwonkową;
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentacji projektowej oraz szczegółowych specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych – załącznik nr 5 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 496159,72 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 496159,72 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 496159,72 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiebiorstwo Robót Drogowych Andrzej Wróbel

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 060706934

7.3.3) Ulica: Jaszczów 238

7.3.4) Miejscowość: Milejów

7.3.5) Kod pocztowy: 21-020

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 496159,72 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 105 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-11-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane