"Sukcesywna dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku dla Prudnickiego Centrum Medycznego S. A. w Prudniku"
Prudnickie Centrum Medyczne S. A. w Prudniku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00258932
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-11-05 12:27
- Lokalizacja
- Prudnik, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7551839682
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczneStrzykawkiIgły medyczneIgły do znieczulaniaUrządzenia i przyrządy do transfuzji i infuzjiArtykuły do infuzjiKaniulaUrządzenia diagnostyczneCewnikiDrenyMateriały medyczneKołnierze chirurgiczneGolarkiTermometry
Wykonawcy
30 przyznanych
BIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
2021,76 PLNBECTON DICKINSON POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
37 546,2 PLNBIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
3133,52 PLNMEDICAVERA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ DAHLHAUSEN GROUPSzczecin, PL
62 441,79 PLN"BERYL MED POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
604,8 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
32 370,11 PLN"BERYL MED POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
10 255,68 PLN'VP POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŻagań, PL
3936 PLNPOLCORE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL
133 488 PLNKRAJOWE TOWARZYSTWO GOSPODARCZE SEMIGAT SPÓŁKA AKCYJNA W WARSZAWIEWARSZAWA, PL
2490,75 PLNTELEFLEX POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
8458,56 PLNMODUS SPÓŁKA AKCYJNABydgoszcz, PL
4035,18 PLNSUN-MED S.C. DOMINIK SIEKIERSKI, SŁAWOMIR NAPARTYŁódź, PL
13 910,4 PLNSUN-MED S.C. DOMINIK SIEKIERSKI, SŁAWOMIR NAPARTYŁódź, PL
8532 PLNSUN-MED S.C. DOMINIK SIEKIERSKI, SŁAWOMIR NAPARTYŁódź, PL
1620 PLNINFORMER MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
2214 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
2754 PLNKRAJOWE TOWARZYSTWO GOSPODARCZE SEMIGAT SPÓŁKA AKCYJNA W WARSZAWIEWARSZAWA, PL
180,01 PLNBIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
2221,56 PLNSUN-MED S.C. DOMINIK SIEKIERSKI, SŁAWOMIR NAPARTYŁódź, PL
8370 PLNBIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
4792,5 PLN"PROMED" SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
3240 PLNERBE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
3564 PLNRADIOMETER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
59 786,04 PLNCAMEDICA PAWEŁ HARASIMIUK SPÓŁKA KOMANDYTOWANiemce, PL
2021,76 PLNKRAJOWE TOWARZYSTWO GOSPODARCZE SEMIGAT SPÓŁKA AKCYJNA W WARSZAWIEWARSZAWA, PL
2066,34 PLNINFORMER MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
7060,2 PLN"OXFORD POL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
1717,2 PLNMEDIA-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
9517,8 PLNMEDIA-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
39 632,04 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.