Przebudowa drogi powiatowej Nr 2768W ul. Granicznej w Józefowie

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W OTWOCKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00257926
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00257926/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-11-05 07:54
Lokalizacja
Karczew, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fc808601-2cca-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
5321648374
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00257926 z dnia 2021-11-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej Nr 2768W ul. Granicznej w Józefowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W OTWOCKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 014848593

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Bohaterów Westerplatte 36

1.5.2.) Miejscowość: Karczew

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-480

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp@powiat-otwocki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.powiat-otwocki.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.soldea.pl/epz/epz/postepowanieedycja.php?idPostepowania=1200

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi powiatowej Nr 2768W ul. Granicznej w Józefowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fc808601-2cca-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00257926

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00232594/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDP/P-37/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi powiatowej Nr 2768W ul. Granicznej w
Józefowie polegająca na poprawie odwonienia przy skrzyżowaniu z ul. Uroczą w Józefowie
2) Informacje:
a) Prace należy wykonać na działkach ew. nr 140/1 obr. 19, 140/4 obr. 19 oraz na działce nr 1/3
obr. 24 zgodnie z projektem wykonawczym.
b) Wykonawca zobowiązany jest we własnym zakresie do opracowania, zatwierdzenia, a
następnie wprowadzenia czasowej organizacji ruchu na czas prowadzenia robót.
1) Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi powiatowej Nr 2768W ul. Granicznej w
Józefowie polegająca na poprawie odwonienia przy skrzyżowaniu z ul. Uroczą w Józefowie
2) Informacje:
a) Prace należy wykonać na działkach ew. nr 140/1 obr. 19, 140/4 obr. 19 oraz na działce nr 1/3
obr. 24 zgodnie z projektem wykonawczym.
b) Wykonawca zobowiązany jest we własnym zakresie do opracowania, zatwierdzenia, a
następnie wprowadzenia czasowej organizacji ruchu na czas prowadzenia robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

do Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta
2021-11-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane