Wymiana pokrycia dachowego wraz z wpustami i obróbkami blacharskimi Pawilonu Nr 3 w SP ZOZ WSS nr 3 w Rybniku
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 3 W RYBNIKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00258132
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00258132/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-05 09:11
- Lokalizacja
- Rybnik, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-042daabb-30dd-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
- Identyfikator
- 6422585351
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00258132 z dnia 2021-11-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana pokrycia dachowego wraz z wpustami i obróbkami blacharskimi Pawilonu Nr 3 w SP ZOZ WSS nr 3 w Rybniku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 3 W RYBNIKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 272780323
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Energetyków 46
1.5.2.) Miejscowość: Rybnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-200
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@szpital.rybnik.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.rybnik.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.szpital.rybnik.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana pokrycia dachowego wraz z wpustami i obróbkami blacharskimi Pawilonu Nr 3 w SP ZOZ WSS nr 3 w Rybniku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-042daabb-30dd-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00258132
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00045034/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Wymiana pokrycia dachowego wraz z wpustami i obróbkami blacharskimi Pawilonu Nr 3 w SP ZOZ WSS nr 3 w Rybniku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00237705/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TT-465-TP/118-2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest
Wymiana pokrycia dachowego wraz z wpustami i obróbkami blacharskimi Pawilonu
Nr 3 w SP ZOZ WSS nr 3 w Rybniku
Szczegółowy opis przedmiotu zamó¬wienia zawarty jest w dokumentacji projektowej, tj. niżej
wymienionych za¬łącz¬nikach do niniejszej specyfikacji:
1.1 Ogólna Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót
1.2 Szczegółowa specyfikacja techniczna Wykonania i Odbioru Robót - roboty dekarskie
2.1 Przedmiar
Pozostałe warunki zamówienia określone są w załączniku nr 4 do specyfikacji warunków
zamówienia („Projektowane postanowienia umowy”).
Umowa zostanie zawarta bezpośrednio po za¬kończeniu niniejszego postępowania z terminem
realizacji do dnia 23.11.2021 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych; („nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”), ponieważ w zakresie niniejszego postępowania nie została złożona żadna oferta.| 2021-11-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |