Likwidacja barier architektonicznych poprzez remont posadzek w SOSW w Jurkach, roboty budowlane w SOSW w Nowym Mieście n. Pilicą oraz remont łazienek dla niepełnosprawnych w ZSS w Grójcu

Powiat Grójecki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00258281
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00258281/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-11-05 09:51
Lokalizacja
Grójec, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-46a104d1-3168-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
Identyfikator
7972052212
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie stolarki budowlanejPokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00258281 z dnia 2021-11-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Likwidacja barier architektonicznych poprzez remont posadzek w SOSW w Jurkach, roboty budowlane w SOSW w Nowym Mieście n. Pilicą oraz remont łazienek dla niepełnosprawnych w ZSS w Grójcu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Grójecki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223149

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Józefa Piłsudskiego 59

1.5.2.) Miejscowość: Grójec

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-600

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski

1.5.7.) Numer telefonu: 48 665 11 00

1.5.8.) Numer faksu: 48 665 11 47

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@grojec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.grojec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.bip.grojec.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Likwidacja barier architektonicznych poprzez remont posadzek w SOSW w Jurkach, roboty budowlane w SOSW w Nowym Mieście n. Pilicą oraz remont łazienek dla niepełnosprawnych w ZSS w Grójcu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-46a104d1-3168-11ec-a3fb-0a24f8cd532c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00258281

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000610/18/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.32 Likwidacja barier architektonicznych poprzez remont posadzek w SOSW w Jurkach, roboty budowlane w SOSW w Nowym Mieście n. Pilicą oraz remont łazienek dla niepełnosprawnych w ZSS w Grójcu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00238407/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WIZPiRP.272.40.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 185079,89 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont łazienek dla niepełnosprawnych – likwidacja barier architektonicznych w Zespole Szkół Specjalnych im. Ks. Jana Twardowskiego w Grójcu
Przedmiotem zamówienia jest remont dwóch łazienek na terenie Zespołu Szkół Specjalnych w Grójcu, ul. Polna 17, 05-600 Grójec, na terenie działki nr ewid. 3476/4, obręb 0001 Grójec, jedn. ewid. 140605_4 Grójec miasto.
Łazienka na I piętrze – pom. Nr 10:
Powiększenie otworu wejściowego (do 100 cm szerokości – drzwi 90) oraz montaż nadproża stalowego 2xC140 – nad drzwiami wejściowymi;
Demontaż przyborów sanitarnych, rozbiórka ścianek działowych, skucie glazury i terakoty, demontaż lamp oświetleniowych;
Przebudowa pionów głównych kanalizacji sanitarnej ϕ110 mm;
Wykonanie ścianek działowych z płyty g-k;
Ułożenie glazury na ścianach do wysokości 200 cm, oraz terakoty na podłodze;
Montaż urządzeń sanitarnych (miska ustępowa, umywalka, brodzik niski) - wraz z pochwytami dla osób niepełnosprawnych, montaż kratki kanalizacyjnej i kranika;
Zabezpieczenie grzejników osłoną z płyty MDF;
Malowanie ścian powyżej 200 cm wysokości oraz malowanie sufitu;
Montaż dwóch lamp LED;
Zabezpieczenie okien mleczną okleiną nieprzezierną;
Łazienka na II piętrze – pom. Nr 22:
Powiększenie otworu wejściowego (do 100 cm szerokości – drzwi 90) oraz montaż nadproża stalowego 2xC140 – nad drzwiami wejściowymi;
Demontaż przyborów sanitarnych, rozbiórka ścianek działowych, skucie glazury i terakoty, demontaż lamp oświetleniowych;
Przebudowa pionów głównych kanalizacji sanitarnej ϕ110 mm;
Wykonanie ścianek działowych z płyty g-k;
Ułożenie glazury na ścianach do wysokości 200 cm, oraz terakoty na podłodze;
Montaż urządzeń sanitarnych (miska ustępowa, umywalka) - wraz z pochwytami dla osób niepełnosprawnych, montaż kratki kanalizacyjnej i kranika;
Zabezpieczenie grzejników osłoną z płyty MDF;
Malowanie ścian powyżej 200 cm wysokości oraz malowanie sufitu;
Montaż lampy LED;
Zabezpieczenie okien mleczną okleiną nieprzezierną;
Remont posadzek – likwidacja barier architektonicznych w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym im. Matki Wincenty Jadwigi Jaroszewskiej w Jurkach, Jurki 32, 05-652 Pniewy
Przedmiotem zamówienia jest remont posadzek na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Matki Wincenty Jadwigi Jaroszewskiej w Jurkach, na terenie działki nr ewid. 20/1, obręb 0013 Jurki, jedn. ewid. 140609_2 Pniewy.
Zakres robót budowlanych - parter:
• Rozbiórka podłogi z terakoty oraz skucie cokołów z płytek; wys. cokołów 7 cm;
• Wykonanie wylewki samopoziomującej 2 cm;
• Ułożenie podłogi z wykładziny terketowej antypoślizgowej (R11) wraz z cokołami na ścianach do 7 cm wysokości;
• Wymiana drzwi zewnętrznych – projektowane drzwi drewniane szerokości 90+30 w świetle, wysokości 245 cm;
Zakres robót budowlanych – I piętro i II piętro:
• Rozbiórka podłogi z terakoty oraz skucie cokołów z płytek; wys. cokołów 7 cm;
• Wykonanie wylewki samopoziomującej 2 cm;
• Ułożenie podłogi z wykładziny terketowej antypoślizgowej (R11) wraz z cokołami na ścianach do 7 cm wysokości;
Roboty budowlane niwelujące bariery architektoniczne w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym im. Św. Franciszka z Asyżu w Nowym Mieście nad Pilicą, Pl. Ojca Honorata Koźmińskiego 9, 26-420 Nowe Miasto nad Pilicą
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Św. Franciszka z Asyżu w Nowym Mieście nad Pilicą, na terenie działki nr ewid. 604, obręb 0001 Nowe Miasto nad Pilicą, jedn. ewid. 140608_4 Nowe Miasto nad Pilicą - miasto.
Zakres robót budowlanych:
• Montaż schodołazu z parteru na piętro oraz z piętra na drugie piętro, wraz z montażem barierek;
• Wymiana dwóch sztuk drzwi wejściowych na klatkę schodową – drzwi PCV w ramie aluminiowej do połowy pełne, powyżej połowy szklenie szybą bezpieczną nietłukącą;
• Rozbiórka schodów z kostki;
• Wykonanie pochylni dla niepełnosprawnych z kostki betonowej;
• Wymiana brodzika prysznicowego 90x90 cm wraz z montażem pochwytów dla niepełnosprawnych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne:
Na podstawie art. 255 pkt 1 w zw. z art. 266 pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
W przedmiotowym postępowaniu w terminie składania ofert, tj. do 4 listopada 2021 r. do godz. 10:00 nie wpłynęła żadna oferta.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2021-11-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane