Ubezpieczenie majątku i innych interesów Gminy Kołczygłowy
GMINA KOŁCZYGŁOWY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00258830
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-11-05 12:06
- Lokalizacja
- Kołczygłowy, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8421661861
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi ubezpieczenioweUsługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utratyUsługi ubezpieczenia od ogniaUsługi ubezpieczenia od skutków żywiołówUsługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnejUsługi ubezpieczenia od ogólnej odpowiedzialności cywilnejUsługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadkówUsługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznychUsługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej
Wykonawcy
3 przyznane
Balcia Insurance SE z siedzibą w Rydze, ul. K. Valdemara 63, Ryga, LV-1142, Łotwa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorstw Republiki Łotewskiej pod nr 40003159840, działająca w Polsce w ramach oddziału zagranicznego przedsiębiorcy pod firmą Balcia Insurance SE Spółka europejska Oddział w PolsceWarszawa, LV
93 240 PLNTOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH "TUW"Warszawa, PL
30 852 PLNBalcia Insurance SE z siedzibą w Rydze, ul. K. Valdemara 63, Ryga, LV-1142, Łotwa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorstw Republiki Łotewskiej pod nr 40003159840, działająca w Polsce w ramach oddziału zagranicznego przedsiębiorcy pod firmą Balcia Insurance SE Spółka europejska Oddział w PolsceWarszawa, LV
6900 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.