Budowa drogi ul. Łowieckiej i ul. Podleśnej

Gmina Chrzanów - Urząd Miejski w Chrzanowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00260105
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00260105/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-11-08 08:22
Lokalizacja
Chrzanów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-72f0453e-2103-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
6282260665
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Oznakowanie drogoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie gazociągówRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty budowlane w zakresie dróg pieszychFundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszegoWyrównywanie terenuInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Wykonawcy

2 przyznane

BERGER BAU POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 0
6 850 927,26 PLN
BERGER BAU POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 1
2 982 321,32 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00260105 z dnia 2021-11-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi ul. Łowieckiej i ul. Podleśnej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Chrzanów - Urząd Miejski w Chrzanowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257943

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Henryka 20

1.5.2.) Miejscowość: Chrzanów

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-500

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@chrzanow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.chrzanow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl; https://bip.malopolska.pl/umchrzanow,m,122892,zamowieniapubliczne-ogloszenia.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Administracja samorządowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa drogi ul. Łowieckiej i ul. Podleśnej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-72f0453e-2103-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00260105

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003481/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Budowa drogi ul. Łowieckiej i ul. Podleśnej - postępowanie w 2 częściach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00197160/03

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.17.2021.ZP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 10693694,40 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1: „Budowa drogi gminnej ul. Łowieckiej 100622K w km od 0+000,00 do km 0+953,60 w miejscowości Chrzanów, Gmina Chrzanów”. Zakres robót do wykonania obejmuje: 1) budowę ulicy klasy technicznej D, 2) dowiązanie do skrzyżowań z drogą powiatową (ul. Oświęcimska), 3) budowę chodników, 4) budowę ścieżki rowerowej, 5) budowę zjazdów indywidualnych, 6) inwentaryzację, plan wycinki i projekt nasadzeń zieleni, 7) prolongowanie uzgodnień branżowych umożliwiające wykonanie zabezpieczenia, usunięcia kolizji oraz przekładek wszystkich urządzeń obcych, 8) budowę systemu odwodnienia – budowa kanalizacji deszczowej, 9) budowę oświetlenia, 10) budowę kanału technologicznego, 11) zabezpieczenie lub przebudowę kolidujących z przedmiotową inwestycją następujących sieci uzbrojenia: - sieć wodociągowa - sieć gazowa - sieć elektroenergetyczna (nn, SN) - sieć teletechniczna 12) uzyskanie ostatecznej decyzji pozwolenia na użytkowanie. 13) uzyskanie oświadczenia projektanta wraz z potrzebnymi dokumentami dotyczącymi wykonania zmian nieistotnych polegających na budowie wzniesionego przejścia dla pieszych wykonanego z nawierzchni asfaltowej. 14) koordynacja branżowa z zadaniem inwestycyjnym „Budowa ul. Podleśnej”. 15) opracowanie, uzgodnienie wraz z wykonaniem tymczasowej i stałej organizacji ruchu 16) wykonanie dwóch tablic informacyjnych o udzielonym dofinansowaniu w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w województwie małopolskim o wymiarach 120 x 80 cm. Poszczególne Roboty będą wykonywane w następującej kolejności: 1) roboty przygotowawcze: wytyczenie punktów wysokościowych i sytuacyjnych tras, 2) zabezpieczenie i wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu na czas prowadzenia robót, 3) usunięcie drzew i krzewów, 4) roboty rozbiórkowe, 5) roboty ziemne, 6) przebudowa i budowa sieci uzbrojenia terenu, 7) budowa powierzchni brukowanych, 8) wykonanie warstw konstrukcyjnych nawierzchni jezdni, 9) humusowanie i obsianie trawą, 10) wykonanie urządzeń bezpieczeństwa ruchu: oznakowanie pionowe i poziome. Miejsce wykonania zamówienia: a) działki, które będą stanowiły nowy pas drogowy – działki, które w całości oraz działki, których części po podziale wejdą w projektowany pas drogi gminnej położone między liniami rozgraniczającymi teren inwestycji jednostka ewidencyjna 120303_4 Chrzanów – miasto, obręb nr 0001 Chrzanów: 3341/9 (3341/4), 5715/12 (5715/6), 5715/14 (5715/7), 3102/270 (3102/64), 3102/143, 3102/147, 3102/184, 4244/3, 3295/5 (3295/2), 3295/3 (3295/1), 3292/1 (3292), 3102/280 (3102/168), 5712/17 (5712/12), 5712/6, 5825, 5712/14 (5712/5), 4348/16 (4348/12), 4343/1 b) części działek objęte obowiązkiem budowy i przebudowy istniejącej sieci uzbrojenia terenu jednostka ewidencyjna 12303_4 Chrzanów – miasto, obręb nr 0001 Chrzanów: 4346/7, 5844/4, 4348/17 (4348/12), 5712/15 (5712/5), 5824, 5823, 5828, 5826, 5827, 3102/269 (3102/64), 3102/188, 3102/253, 3291, 3102/148, 3296/1, 4244/4, 3102/182, 3102/145, 3102/144, 5715/15 (5715/7), 5715/13 (5715/6), 5844/4 c) części działek objęte obowiązkiem przebudowy dróg innej kategorii: jednostka ewidencyjna 120303_4, Chrzanów – miasto, obręb nr 0001 Chrzanów: 5844/4 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera projekt budowlany (załącznik nr 8.1 do SWZ), projekt budowlany zamienny (załącznik nr 9.1 do SWZ), projekt wykonawczy (załącznik nr 10.1 do SWZ), przedmiar robót (załącznik nr 11.1 do SWZ) oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB) (załącznik nr 12.1 do SWZ), projekt docelowej organizacji ruchu (załącznik nr 15.1 do SWZ). Wszystkie zastosowane materiały muszą być nowe, posiadać odpowiednie i wymagane atesty oraz aprobaty techniczne dopuszczające je do stosowania w budownictwie. Roboty budowlane należy wykonać zgodnie z dokumentacją projektową. Poza wyżej wymienionym zakresem zamówienia wykonawca zobowiązany jest do: 1) zapewnienia obsługi geodezyjnej w zakresie koniecznym do wykonania inwestycji, jak: bieżącą obsługę w trakcie realizacji inwestycji oraz wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej z naniesieniem wyników na zasoby geodezyjne, 2) zapewnienia kierowników branżowych w trakcie realizacji zadania tj.: - kierownik robót instalacyjnych wodno-kanalizacyjnych - kierownik robót elektrycznych - kierownik robót instalacyjnych teletechnicznych 3) zlecenia jednostkom specjalistycznym nadzoru nad istniejącym uzbrojeniem terenu w miejscach kolizji i zbliżeń oraz wykonania ewentualnych zabezpieczeń dodatkowych, zaleconych przez właścicieli lub użytkowników uzbrojenia w wydanych uzgodnieniach i w trakcie robót, 4) zabezpieczenia robót zgodnie z przepisami BHP, przepisami o ruchu drogowym, 5) wykonania i utrzymania zabezpieczenia robót i placu budowy przed dostępem osób trzecich podczas wykonywania robót, 6) wykonania prób i badań zgodnie ze specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót, 7) sporządzenia dokumentacji powykonawczej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34922100-7 - Oznakowanie drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45231220-3 - Roboty budowlane w zakresie gazociągów

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego

45236000-0 - Wyrównywanie terenu

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.5.) Wartość części: 7723255,54 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2: „Budowa drogi ul. Podleśnej” w Chrzanowie
Zakres robót do wykonania obejmuje:
1) budowę ulicy klasy technicznej D,
2) dowiązanie do skrzyżowań z drogą powiatową (ul. Oświęcimska),
3) budowę chodników,
4) budowę ścieżki rowerowej,
5) budowę zjazdów indywidualnych,
6) inwentaryzację, plan wycinki i projekt nasadzeń zieleni,
7) prolongowanie uzgodnień branżowych umożliwiające wykonanie zabezpieczenia, usunięcia kolizji oraz przekładek wszystkich urządzeń obcych,
8) budowę systemu odwodnienia – budowa kanalizacji deszczowej,
9) budowę oświetlenia,
10) budowę kanału technologicznego,
11) zabezpieczenie lub przebudowę kolidujących z przedmiotową inwestycją
następujących sieci uzbrojenia:
- sieć wodociągowa
- sieć gazowa
- sieć elektroenergetyczna (nn, SN)
- sieć teletechniczna
12) uzyskanie ostatecznej decyzji pozwolenia na użytkowanie.
13) uzyskanie oświadczenia projektanta wraz z potrzebnymi dokumentami dotyczącymi wykonania zmian nieistotnych polegających na budowie wzniesionego przejścia dla pieszych wykonanego z nawierzchni asfaltowej oraz zmiany materiałowej chodnika przy ścieżce rowerowej z kostki brukowej na nawierzchnię asfaltową.
14) udrożnienie, pogłębienie, regulacja istniejącego rowu leśnego zgodnie
z wytycznymi operatu wodnoprawnego oraz Nadleśnictwa Chrzanów.
15) koordynacja branżowa z zadaniem inwestycyjnym „Budowa drogi gminnej ul. Łowieckiej 100622K w km od 0+000,00 do km 0+953,60 w miejscowości Chrzanów, Gmina Chrzanów”.
16) opracowanie, uzgodnienie wraz z wykonaniem tymczasowej i stałej organizacji ruchu
Poszczególne Roboty będą wykonywane w następującej kolejności:
1) roboty przygotowawcze: wytyczenie punktów wysokościowych i sytuacyjnych tras,
2) zabezpieczenie i wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu na czas prowadzenia robót,
3) usunięcie drzew i krzewów,
4) roboty rozbiórkowe,
5) roboty ziemne,
6) przebudowa i budowa sieci uzbrojenia terenu,
7) budowa powierzchni brukowanych,
8) wykonanie warstw konstrukcyjnych nawierzchni jezdni,
9) humusowanie i obsianie trawą,
10) wykonanie urządzeń bezpieczeństwa ruchu: oznakowanie pionowe i poziome.
Miejsce wykonania zamówienia:
a) działki, które będą stanowiły nowy pas drogowy – działki, które w całości oraz działki, których części po podziale wejdą w projektowany pas drogi gminnej położone między liniami rozgraniczającymi teren inwestycji jednostka ewidencyjna 120303_4 Chrzanów – miasto, obręb nr 0001 Chrzanów:
3320/1, 3320/2, 3320/3, 3320/4, 3322/8 (3322/2), 4244/4, 3318, 3329/1 (3329), 3332/1 (3332), 3333/1 (3333), 3336/1 (3336), 3307/6 (3307/3), 3307/4 (3307/2), 3303/8 (3303/1), 3303/6 (3303/2), 3303/4 (3303/3), 3299/1 (3299), 3296/5 (3296/2), 3296/3 (3296/1)
b) części działek objęte obowiązkiem budowy i przebudowy istniejącej sieci uzbrojenia terenu jednostka ewidencyjna 12303_4 Chrzanów – miasto, obręb nr 0001 Chrzanów: 3296/4 (3296/1), 4244/3, 3332/2 (3332), 3329/2 (3329), 3315/18, 3315/8 jednostka ewidencyjna 120303_4, Chrzanów – miasto, obręb nr 0003 Kąty: 457/128, 457/91.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera projekt budowlany (załącznik
nr 8.2 do SWZ), projekt budowlany zamienny (załącznik nr 9.2 do SWZ), projekt wykonawczy (załącznik nr 10.2 do SWZ), przedmiar robót (załącznik nr 11.2 do SWZ) oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB) (załącznik nr 12.2 do SWZ), projekt docelowej organizacji ruchu (załącznik nr 15.2 do SWZ). Wszystkie zastosowane materiały muszą być nowe, posiadać odpowiednie i wymagane atesty oraz aprobaty techniczne dopuszczające je do stosowania w budownictwie. Roboty budowlane należy wykonać zgodnie z dokumentacją projektową.
Poza wyżej wymienionym zakresem zamówienia wykonawca zobowiązany jest do:
1) zapewnienia obsługi geodezyjnej w zakresie koniecznym do wykonania inwestycji, jak: bieżącą obsługę w trakcie realizacji inwestycji oraz wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej z naniesieniem wyników na zasoby geodezyjne,
2) zapewnienia kierowników branżowych w trakcie realizacji zadania tj.:
- kierownik robót instalacyjnych wodno-kanalizacyjnych
- kierownik robót elektrycznych
- kierownik robót instalacyjnych teletechnicznych
3) zlecenia jednostkom specjalistycznym nadzoru nad istniejącym uzbrojeniem terenu w miejscach kolizji i zbliżeń oraz wykonania ewentualnych zabezpieczeń dodatkowych, zaleconych przez właścicieli lub użytkowników uzbrojenia
w wydanych uzgodnieniach i w trakcie robót,
4) zabezpieczenia robót zgodnie z przepisami BHP, przepisami o ruchu drogowym,
5) wykonania i utrzymania zabezpieczenia robót i placu budowy przed dostępem osób trzecich podczas wykonywania robót,
6) wykonania prób i badań zgodnie ze specyfikacjami technicznymi wykonania
i odbioru robót,
7) sporządzenia dokumentacji powykonawczej.
W każdym przypadku gdy zamawiający podaje materiał lub urządzenie z podaniem znaku towarowego, patentu lub producenta należy uznać, iż jest to materiał lub urządzenie wzorcowe. Wykonawca ma prawo zaproponowania w ofercie równoważnych materiałów lub urządzeń, pod warunkiem, że zagwarantują one realizację przedmiotu zamówienia z wymaganiami zamawiającego określonymi w SWZ, będą posiadały odpowiednie parametry, będą spełniać obowiązujące normy oraz zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w wyżej wymienionych dokumentach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34922100-7 - Oznakowanie drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45231220-3 - Roboty budowlane w zakresie gazociągów

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego

45236000-0 - Wyrównywanie terenu

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.5.) Wartość części: 2970438,86 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6850927,26 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10586594,62 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6850927,26 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Berger Bau Polska Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 930217343

7.3.3) Ulica: Szczecińska 11

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 54-517

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Całość prac z wyłączeniem robót bitumicznych

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6850927,26 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-11-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2942826,86 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4098959,35 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2982321,32 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Berger Bau Polska Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 930217343

7.3.3) Ulica: Szczecińska 11

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 54-517

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Całość prac z wyłączeniem robót bitumicznych

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2982321,32 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-10-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-11-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane