Poprawa bezpieczeństwa na 4 przejściach dla pieszych w Brzozowie Starym na skrzyżowaniu dróg powiatowych nr 3807W i 3812W oraz drogi gminnej nr 380219W - w systemie zaprojektuj i wybuduj
Powiatowy Zarząd Dróg w Sochaczewie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00259205
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00259205/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-05 13:17
- Lokalizacja
- Sochaczew, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5701f215-2cc4-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8371516216
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00259205 z dnia 2021-11-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa bezpieczeństwa na 4 przejściach dla pieszych w Brzozowie Starym na skrzyżowaniu dróg powiatowych nr 3807W i 3812W oraz drogi gminnej nr 380219W - w systemie zaprojektuj i wybuduj
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Sochaczewie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750152166
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gwardyjska 10
1.5.2.) Miejscowość: Sochaczew
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-500
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski
1.5.7.) Numer telefonu: 46 / 862-25-68
1.5.8.) Numer faksu: 46 / 862-21-46
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@pzdsochaczew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.pzd.sochaczew-powiat.bip.org.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.pzd.sochaczew-powiat.bip.org.pl/ https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Drogownictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa bezpieczeństwa na 4 przejściach dla pieszych w Brzozowie Starym na skrzyżowaniu dróg powiatowych nr 3807W i 3812W oraz drogi gminnej nr 380219W - w systemie zaprojektuj i wybuduj2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5701f215-2cc4-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00259205
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00007414/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Poprawa bezpieczeństwa na 4 skrzyżowaniach w Brzozowie Starym na skrzyżowaniu dróg powiatowych nr 3807W i nr 3812W oraz drogi gminnej nr 380219W - w systemie ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00232541/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZD.DT3.252.13.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia (zwanym dalej także „przedmiotem umowy”) jest realizacja zadania inwestycyjnego w formule „zaprojektuj i wybuduj” pod nazwą zadania: „Poprawa bezpieczeństwa na 4 przejściach dla pieszych w Brzozowie Starym na skrzyżowaniu dróg powiatowych nr 3807W i nr 3812W oraz drogi gminnej nr 380219W”. Zadanie objęte jest dofinansowaniem w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
Zadanie w szczególności obejmuje:
a) opracowanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem zezwolenia na realizację inwestycji drogowej (ZRID) z nadanym rygorem natychmiastowej wykonalności, w tym uzyskanie wszelkich decyzji administracyjnych, uzgodnień i opinii niezbędnych dla zrealizowania zadania inwestycyjnego oraz pełnienie nadzoru autorskiego nad opracowaną dokumentacją projektową,
b) wykonanie robót budowlanych w oparciu o opracowaną dokumentację projektową oraz niezbędnej infrastruktury towarzyszącej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty| 2021-11-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |