Razem przeciwko skutkom zmian klimatu na pograniczu polsko-słowackim. Zarządzanie kryzysowe w teorii i w praktyce-Rozbudowa systemu w obsługę obcojęzyczną wraz z niezbędnymi pracami przystosowawczymi

Gmina Dobczyce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00156063
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00156063/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-03-20 14:46
Lokalizacja
Dobczyce, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e9c27183-cb80-40c9-abf2-50dd814bdc9a
Identyfikator
6811004443
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi rozbudowy oprogramowaniaUsługi konfiguracji oprogramowaniaUsługi w zakresie tłumaczeń pisemnychUsługi w zakresie tłumaczeń ustnychUrządzenia audiowizualneMateriały audiowizualneUrządzenia klimatyzacyjneRoboty malarskieOkablowanie sieciowe

Wykonawcy

1 przyznane

WIBA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMyślenice, PL · lot 0
199 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00156063 z dnia 2025-03-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Razem przeciwko skutkom zmian klimatu na pograniczu polsko-słowackim. Zarządzanie kryzysowe w teorii i w praktyce-Rozbudowa systemu w obsługę obcojęzyczną wraz z niezbędnymi pracami przystosowawczymi

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dobczyce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555424

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 26

1.5.2.) Miejscowość: Dobczyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-410

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugim@dobczyce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.dobczyce.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e9c27183-cb80-40c9-abf2-50dd814bdc9a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Razem przeciwko skutkom zmian klimatu na pograniczu polsko-słowackim. Zarządzanie kryzysowe w teorii i w praktyce-Rozbudowa systemu w obsługę obcojęzyczną wraz z niezbędnymi pracami przystosowawczymi

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e9c27183-cb80-40c9-abf2-50dd814bdc9a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00156063

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00016531/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.10 Razem przeciwko skutkom zmian klimatu na pograniczu polsko-słowackim. Zarządzanie kryzysowe w teorii i w praktyce

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt pn.: „Razem przeciwko skutkom zmian klimatu na pograniczu polsko-słowackim. Zarządzanie kryzysowe w teorii i w praktyce” jest dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Interreg Polska – Słowacja 2021-2027.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00090817

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.1.5.2025.ANGI

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług w zakresie rozbudowy systemu w obsługę obcojęzyczną wraz z niezbędnymi pracami przystosowawczymi , tj.: Wykonanie tłumaczeń narracji prowadzonej przez lektora w Centrum Edukacji Przeciwpożarowej w Dobczycach (również jako CEP w Dobczycach) na język słowacki i język angielski – rozbudowa sytemu o obsługę obcojęzyczną:
1) Wykonanie tłumaczeń lektorskich, wykonanie nagrań przetłumaczonych tekstów.
2) Wykonanie dodatkowego oprogramowania - wykonanie 10 playerów.
3) Rozbudowa istniejącego systemu elektronicznego obejmująca: rozbudowę centrali pozwalającej wybrać język we wszystkich sektorach oraz modyfikację oprogramowania istniejących komputerów;
4) Wykonanie prac przystosowawczych, w tym: wymiana części istniejącego okablowania oraz wykonanie dodatkowego okablowania na całość CEP w Dobczycach oraz roboty w zakresie instalacja wentylacji mechanicznej. Roboty malarskie.
Wymagania Zamawiającego do przedmiotu zamówienia zostały szczegółowo opisane w Części III niniejszej SWZ stanowiącej Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) zawierającym Opis Przedmiotu Zamówienia oraz pomocniczy przedmiar prac przystosowawczych (prace budowlane), który należy traktować jako element pomocniczy przy przygotowywaniu oferty, gdyż Zamawiający nie wymaga przedłożenia wraz z ofertą kosztorysu sporządzonego według udostępnianego przedmiaru robót. Przedmiar robót nie ma charakteru wiążącego. Zamawiający przewiduje rozliczenie ryczałtowe za wykonane usługi i prace przystosowawcze (prace budowlane), a udostępnienie wraz z dokumentacją zamówienia przedmiaru prac (prac budowlanych) nie zmienia charakteru wynagrodzenia umownego. Zamawiający przyjmuje, że cenę ryczałtową podano prawidłowo, bez względu na sposób jej obliczenia.
Usługi oraz prace przystosowawcze winny zostać wykonane i ukończone zgodnie z prawem obowiązującym w Rzeczypospolitej Polskiej, w szczególności: Prawem Budowlanym oraz Prawem Ochrony Środowiska oraz zgodnie z wymaganiami Zamawiającego.
Uznaje się, iż złożenie oferty oznacza, że Wykonawca zapoznał się i przyjął do wiadomości warunki ustalone dla realizacji zamówienia oraz zapoznał się ze wszelkimi odpowiednimi ustawami i innymi przepisami prawa obowiązującymi na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, które mogą w jakikolwiek sposób wpłynąć na, lub dotyczyć działań i czynności objętych ofertą i wynikającym z niej zobowiązaniem umownym.
Uznaje się, iż złożenie oferty oznacza, że Wykonawca zobowiązuję się i gwarantuję bez zastrzeżeń czy ograniczeń, wykonanie zamówienia zgodnie z warunkami wskazanymi w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Część II SWZ, w szczególności zgodnie ze wskazanym terminem realizacji zamówienia oraz warunkami płatności i tym samym odstępuje od jakichkolwiek własnych warunków wykonania zamówienia. W przypadku uznania oferty Wykonawcy za najkorzystniejszą, Wykonawca zobowiązuje się zawrzeć Umowę w miejscu i w terminie, jakie zostaną wskazane przez Zamawiającego oraz zobowiązuje się zabezpieczyć Umowę zgodnie z treścią pkt 28 Instrukcji dla Wykonawców (Część I SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 72262000-9 - Usługi rozbudowy oprogramowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72265000-0 - Usługi konfiguracji oprogramowania

79530000-8 - Usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych

79540000-1 - Usługi w zakresie tłumaczeń ustnych

32321200-1 - Urządzenia audiowizualne

32321300-2 - Materiały audiowizualne

39717200-3 - Urządzenia klimatyzacyjne

45442100-8 - Roboty malarskie

32421000-0 - Okablowanie sieciowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 1

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 199000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 199000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 199000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wiba Sp. z o.o

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6812099960

7.3.3) Ulica: Gałczyńskiego 7

7.3.4) Miejscowość: Myślenice

7.3.5) Kod pocztowy: 32-400

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 199000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

2025-03-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi