Dostawa mobilnego, tarczowego rębaka spalinowego

ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W GDAŃSKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00261088
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-11-08 13:17
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5832590397
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Specjalne maszyny używane w rolnictwie lub leśnictwie

Wykonawcy

2 przyznane

„HARY I JANSON SPÓŁKA JAWNA K.JANSON M. POLYWKA”Gliwice, PL
127 920 PLN
„HARY I JANSON SPÓŁKA JAWNA K.JANSON M. POLYWKA”Gliwice, PL
127 920 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.