Usługi eduk obejmujące przeprowadzenie wykładów, ćwiczeń, laboratoriów w ramach spec Pilotaż i Mechanika lotnicza kier MiBM oraz lotniczych szkoleń teoret. dla studentów PWSZ w Chełmie II edycja
Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Chełmie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00261376
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-11-08 14:18
- Lokalizacja
- Chełm, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5632077608
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkolnictwa wyższego
Wykonawcy
21 przyznanych
Rafał LokumskiWarszawa, PL
13 050 PLNMartyna KurekMłoszowa, PL
3600 PLNMartyna KurekMłoszowa, PL
10 800 PLNMONIKA GLINKAKozłów Biskupi, PL
4350 PLNMONIKA GLINKAKozłów Biskupi, PL
13 050 PLNKinga RogulaRzeszów, PL
15 600 PLNKinga RogulaRzeszów, PL
1950 PLNDANIEL NAPIERKOWSKIWarszawa, PL
2320 PLNDANIEL NAPIERKOWSKIWarszawa, PL
3480 PLNIndywidualna Praktyka Pielęgniarska Daniel KaniaChełm, PL
880 PLNKarolina ZarzyckaKalinówka, PL
7740 PLNADAM ŚNIADACHJazgarka, PL
5800 PLNIndywidualna Praktyka Pielęgniarska Daniel KaniaChełm, PL
2200 PLNJK AVIATION Jacek KogutToruń, PL
2030 PLNMIROSŁAW RZEŹNICKIWarszawa, PL
4950 PLNKrzysztof ZielińskiWarszawa, PL
3915 PLNMIROSŁAW RZEŹNICKIWarszawa, PL
4950 PLNKlaudiusz DybowskiWygnanka, PL
1485 PLNMagdalena OżgaJabłonna, PL
6090 PLNMIROSŁAW RZEŹNICKIWarszawa, PL
2475 PLNIndywidualna Praktyka Pielęgniarska Daniel KaniaChełm, PL
1650 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.