Remont nawierzchni jezdni przed domem kombatanta i emeryta przy ulicy Cegielnianej w Kaliszu
Miasto Kalisz - Zarząd Dróg Miejskich w Kaliszu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00260534
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00260534/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-08 10:46
- Lokalizacja
- Kalisz, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-38f85025-065f-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6181921763
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00260534 z dnia 2021-11-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont nawierzchni jezdni przed domem kombatanta i emeryta przy ulicy Cegielnianej w Kaliszu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Kalisz - Zarząd Dróg Miejskich w Kaliszu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 251026249
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Złota 43
1.5.2.) Miejscowość: Kalisz
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-800
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zdm.kalisz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdm.kalisz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zdmkalisz.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Pełnienie funkcji zarządcy dróg publicznych w mieście na prawach powiatu w rozumieniu przepisów ustawy o drogach publicznych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont nawierzchni jezdni przed domem kombatanta i emeryta przy ulicy Cegielnianej w Kaliszu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-38f85025-065f-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00260534
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003864/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Remont nawierzchni dojazdu, placu manewrowego i parkingu przy budynku Spółdzielczego Domu Kombatanta i Emeryta w Kaliszu przy ul. Cegielnianej 6. (Budżet Obywatelski)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.14.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1/ roboty przygotowawcze,
2/ roboty ziemne,
3/ ułożenie krawężników i obrzeży,
4/ montaż studni kanalizacji deszczowej wraz z przykanalikami,
5/ wykonanie ścieku z dwóch rzędów kostki brukowej szerokości 20 cm,
6/ wykonanie poszerzenia jezdni z mieszanki mineralno – bitumicznej,
7/ wykonanie nawierzchni na jezdni i stanowiskach postojowych z mieszanki mineralno-bitumicznej,
8/ wykonanie zjazdu do garaży o nawierzchni betonowej,
9/ wykonanie chodników z płyt betonowych o wymiarach 30x30x8 koloru szarego,
10/ wykonanie schodów terenowych,
11/ wykonanie placu na kontenery śmieciowe z płyt betonowych o wymiarach 25x25x8 koloru czarnego,
12/ wykonanie terenów zielonych,
13/ regulacja urządzeń obcych oraz zabezpieczenie istniejących kabli oświetlenia ulicznego rurami dwudzielnymi,
14/ opracowanie projektu organizacji ruchu na czas prowadzenia robót wraz z wykonaniem na jego podstawie oznakowania tymczasowego,
15/ obsługę geodezyjną w tym sporządzanie bieżących operatów geodezyjnych służących określaniu ilości i zakresu robót objętych odbiorami częściowymi wraz geodezyjną inwentaryzacją powykonawczą (wersje w formie papierowej oraz elektronicznej – format DWG) uwzględniającą likwidowane urządzenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34922100-7 - Oznakowanie drogowe
45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe
45232460-4 - Roboty sanitarne
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 1
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 278088,27 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 278088,27 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 278088,27 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EKO-NAJ Artur Różewicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6181842673
7.3.3) Ulica: ul. Sosnowa 5a
7.3.4) Miejscowość: Kalisz
7.3.5) Kod pocztowy: 62-800
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 278088,27 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Termin wykonania przedmiotu umowy rozumiany jako termin zakończenia wszystkich robót budowlanych: w ciągu 90 dni od dnia zawarcia umowy z zastrzeżeniem, iż czas realizacji robót budowlanych liczony od rozpoczęcia do zakończenia nie może przekroczyć 45 dni.| 2021-11-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |