Modernizacja systemu wodno-kanalizacyjnego na terenie gminy Jabłoń prowadzona w formule zaprojektuj i wybuduj
Gmina Jabłoń
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00260951
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00260951/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-08 12:38
- Lokalizacja
- Jabłoń, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-80c344fe-2bf7-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5391440839
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00260951 z dnia 2021-11-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja systemu wodno-kanalizacyjnego na terenie gminy Jabłoń prowadzona w formule zaprojektuj i wybuduj
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jabłoń
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237530
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Augusta Zamoyskiego
1.5.2.) Miejscowość: Jabłoń
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-205
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.7.) Numer telefonu: 8333560006
1.5.8.) Numer faksu: 8333560013
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugjablon@jablon.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jablon.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ugjablon.bip.lubelskie.pl/index.php?id=5821.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja systemu wodno-kanalizacyjnego na terenie gminy Jabłoń prowadzona w formule zaprojektuj i wybuduj2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-80c344fe-2bf7-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00260951
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00014693/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa oczyszczalni ścieków w m. Kalinka, montaż wyposażenia przepompowni ścieków na sieci w m. Jabłoń oraz budowa sieci kanalizacyjnej i wodociągowej w m. Jabłoń
1.2.1 Montaż dwóch instalacji fotowoltaicznych na oczyszczalni ścieków w m. Kalinka i Jabłoń
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00230781/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZP.271.8.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1456990,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa sieci kanalizacyjnej oraz wodociągowej w m. Jabłoń wraz z remontem przepompowni ścieków i z wyposażeniem oczyszczalni w m. Jabłoń, w formule zaprojektuj i wybuduj.W ramach zadania należy m.in. wykonać:
- budowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej o dł. ok. 500 mb wraz z przyłączami,
- remont przepompownie ścieków sieciowych -5 kpl,
- remont przepompowni ścieków głównej na terenie oczyszczalni – 1 kpl.
- doposażenie oczyszczalni ścieków w:
- wyciągarkę elektryczną na konstrukcji umożliwiającej zmianę lokalizacji urządzenia (tzw. trójnóg), przenośna, udźwig 250-500 kg – 2 szt,
- detektor gazu, detekcja gazów: siarkowodór, metan, tlen.
8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z Części znajduje się w Programie Funkcjonalno-Użytkowym stanowiącym Załącznik nr 1 do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
45252200-0 - Wyposażenie oczyszczalni ścieków
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.5.) Wartość części: 757230,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa oczyszczalni ścieków w m. Kalinka w formule zaprojektuj i wybuduj,W ramach przebudowy oczyszczalni ścieków należy wykonać m.in:
- dwie nowe wysokosprawne dmuchawy
- zastosować sondę tlenową i falownik do sterowania pracą dmuchaw
- wymienić dyfuzory w reaktorze biologicznym, orurowanie i armaturę
- wyczyścić reaktor biologiczny (wszystkie strefy) i osadnik wtórny
- w obrębie budynku pompowni głównej. W zakres robót budowlanych powinno wchodzić co najmniej:
- odtworzenie tynków, opaski
- malowanie,
- wymiana orynnowania, podbitki
- naprawa posadzek, wykonanie posadzek z terakoty,
- ułożenie glazury,
- naprawa popękanych ścianek działowych.
- wymienić istniejące sito bębnowe na sito bębnowe z napływem zewnętrznym i praską do skratek
- układ wizualizacji pracy oczyszczalni obejmujący obsługę pracy dmuchaw, pomp, mieszadeł, pompowni na oczyszczalni, mechanicznego oczyszczania ścieków a także przepływu ścieków oczyszczonych
8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z Części znajduje się w Programie Funkcjonalno-Użytkowym stanowiącym Załącznik nr 1 do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45252127-4 - Roboty budowlane w zakresie oczyszczalni ścieków
45252200-0 - Wyposażenie oczyszczalni ścieków
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.5.) Wartość części: 466000,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Montaż instalacji fotowoltaicznych na oczyszczalniach ścieków w m. Kalinka i m. Jabłoń w formule zaprojektuj i wybuduj.Zakres zadania obejmuje w szczególności:
- budowę mikroinstalacji fotowoltaicznej na oczyszczalni ścieków w m. Kalinka (montaż systemu paneli fotowoltaicznych) o mocy wyjściowej min 21,50 kWp posadowionej na gruncie.
- budowę mikroinstalacji fotowoltaicznej na oczyszczalni ścieków w m. Jabłoń (montaż systemu paneli fotowoltaicznych) o mocy wyjściowej min. 30,10 kWp posadowionej na gruncie.
8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z Części znajduje się w Programie Funkcjonalno-Użytkowym stanowiącym Załącznik nr 1 do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.5.) Wartość części: 233760,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w terminie składania ofert wpłynęły dwie oferty złożone przez Wykonawcę:
Oferta nr 1 Investmil Grzegorz Chilimoniuk, ul. 1 Maja 35, 21-200 Parczew z ceną ofertową: 1 291 500,00 zł brutto.
Oferta nr 2 PARSTER Spółka z o.o. ul. Mickiewicza 32, 21-200 Parczew z ceną ofertową: 1 180 800,00 zł brutto.
Zamawiający działając na podstawie art. 222 ust. 4 ustawy Pzp podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia dla części 1 w wysokości: 757 230,00 zł brutto.
Przedmiotowe postępowanie w części 1 ulega unieważnieniu w oparciu o art. 255 pkt 3) ustawy Pzp, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty i oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Po dokonanej analizie możliwości finansowej jednostki Zamawiający uznał, że nie jest możliwe zwiększenie kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej w zakresie części 1 zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1180800,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1291500,00 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postepowaniu nie złozono żadnej oferty
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
| 2021-11-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |