REMONT INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ w budynku położonym w Szczecinie przy ul. Ostrawickiej 2
INSPEKCJA WETERYNARYJNA WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT WETERYNARII W SZCZECINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00261747
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00261747/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-08 16:36
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-57cae0fd-2824-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8521809903
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00261747 z dnia 2021-11-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
REMONT INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ w budynku położonym w Szczecinie przy ul. Ostrawickiej 2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: INSPEKCJA WETERYNARYJNA WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT WETERYNARII W SZCZECINIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000093438
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Ostrawicka 2
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 71-337
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.7.) Numer telefonu: 91 48 98 200
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@wiw.szczecin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.wiw.szczecin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.wiw.szczecin.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Realizacja zadań administracji publicznej z zakresu weterynarii, bezpieczeństwo żywności, ochrona zdrowia zwierząt, weterynaryjna ochrona zdrowia publicznego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
REMONT INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ w budynku położonym w Szczecinie przy ul. Ostrawickiej 22.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-57cae0fd-2824-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00261747
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00226237/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: A.272. C 48. 2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest
REMONT INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ
w budynku położonym w Szczecinie przy ul. Ostrawickiej 2:
zamówienie podstawowe:
remont instalacji elektrycznej pomieszczeń laboratorium 1piętro (MŻ),
remont instalacji elektrycznej pomieszczeń laboratorium wysoki parter (POŻ),
PRAWO OPCJI - zamówienie opcjonalne: remont instalacji elektrycznej pomieszczeń laboratorium piwnica (WIRUSOLOGIA)
Zamawiający na podstawie art. 441 ust. 1 ustawy pzp. przewiduje PRAWO OPCJI.
1) Rodzaj:
remont instalacji elektrycznej pomieszczeń laboratorium piwnica (WIRUSOLOGIA)
Maksymalna wartość opcji:
kwota zamówienia opcjonalnego zaoferowana przez Wykonawcę, któremu będzie udzielone zamówienie podstawowe
2) Okoliczności skorzystania z opcji:
1. Jeżeli suma kwoty najkorzystniejszej oferty (zamówienie podstawowe) i kwoty zamówienia opcjonalnego zaoferowana przez Wykonawcę, któremu będzie udzielone zamówienie podstawowe, będzie niższa lub równa kwocie jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie Zamówienia tj. wystarczy na realizację zamówienia podstawowego i zamówienia opcjonalnego, to Zamawiający udzieli i zrealizuje zamówienie podstawowe i zamówienie opcjonalne.
lub
2. Jeżeli suma kwoty najkorzystniejszej oferty (zamówienie podstawowe) i kwoty zamówienia opcjonalnego zaoferowana przez Wykonawcę, któremu będzie udzielone zamówienie podstawowe, będzie wyższa od kwoty, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie Zamówienia, a Zamawiający będzie mógł zwiększyć tę kwotę do sumy kwot najkorzystniejszej oferty (zamówienie podstawowe) i kwoty zamówienia opcjonalnego zaoferowanej przez Wykonawcę, któremu będzie udzielone zamówienie podstawowe, to Zamawiający udzieli i zrealizuje zamówienie podstawowe i zamówienie opcjonalne.
3. Zamawiający oświadczy o skorzystaniu lub nie skorzystaniu z prawa opcji w dniu podpisania umowy, obejmując jej zakresem i wartością albo zamówienie podstawowe, albo zamówienie podstawowe i zamówienie opcjonalne.
2. Przedmiot zamówienia będzie wykonany zgodnie z zapisami SWZ oraz zgodnie z dokumentacją stanowiącą załącznik nr 2 do SIWZ, zawierającą:
d) Projekt budowlano-wykonawczy
e) STWiORB Specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych
f) Przedmiar robót - element pomocniczy, nie stanowi jedynej podstawy do wyceny oferty.
W ramach niniejszego zamówienia należy wykonać min.:
instalacje siły
instalacje gniazd wtykowych
instalacje oświetleniowe
montaż rozdzielnic nn
montaż aparatów w rozdzielnicach nn
montaż osprzętu elektrycznego
roboty budowlane, malarskie i porządkowe towarzyszące wykonaniu instalacji elektrycznej
3. Remont musi być wykonywany na terenie funkcjonującego laboratorium, co wiąże się z utrudnieniami w miejscu wykonywania robót.
4. Wykonawca musi uzgadniać harmonogram i skutki wykonywanych prac z kierownikiem pracowni patologii, mikrobiologii środków spożywczych, pożywek, dostosowując prace do jak najmniej uciążliwego zakłócania pracy laboratorium.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 294260,48 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 294260,48 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 294260,48 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: A'BELL Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5832709792
7.3.3) Ulica: Pólnicy 30/9
7.3.4) Miejscowość: Gdańsk
7.3.5) Kod pocztowy: 80-177
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 376886,48 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-12-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamawiający skorzystał z prawa opcji, gdyż suma (376 886,48 zł) kwoty najkorzystniejszej oferty (zamówienie podstawowe 294 260,48 zł) i kwoty zamówienia opcjonalnego (82 626,00 zł) zaoferowana przez Wykonawcę, któremu będzie udzielone zamówienie podstawowe, jest niższa od kwoty (402 807,55 zł), jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie Zamówienia tj. wystarczy na realizację zamówienia podstawowego i zamówienia opcjonalnego.| 2021-11-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |