Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj pn. „Przebudowa budynku użytkowego w celu zwiększenia oferty edukacyjnej Fundacji Rozwoju Edukacji Empatycznej FREE".
FUNDACJA ROZWOJU EDUKACJI EMPATYCZNEJ FREE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00261761
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00261761/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-08 17:18
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b1f3d018-0377-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7543209647
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00261761 z dnia 2021-11-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj pn. „Przebudowa budynku użytkowego w celu zwiększenia oferty edukacyjnej Fundacji Rozwoju Edukacji Empatycznej FREE".
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: FUNDACJA ROZWOJU EDUKACJI EMPATYCZNEJ FREE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 382567630
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Krapkowicka 10
1.5.2.) Miejscowość: Opole
1.5.3.) Kod pocztowy: 45-715
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kontakt@fundacjafree.org.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://fundacjafree.org.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.fundacjafree.logintrade.net1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
zamawiający subsydiowany
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Wspomaganie wszechstronnego rozwoju i inkluzji społecznej dzieci i młodzieży, pełnosprawnych i niepełnosprawnych, oraz ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj pn. „Przebudowa budynku użytkowego w celu zwiększenia oferty edukacyjnej Fundacji Rozwoju Edukacji Empatycznej FREE".2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b1f3d018-0377-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00261761
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 2.1.4 Inwestycje dla Podmiotów Ekonomii Społecznej RPO WO 2014-2020 pochodząca ze środków EFRR.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00159186/05
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RPOP.02.01.04-16-0001/20
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 861496,33 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zakres zamówienia obejmuje:
a) sporządzenie wielobranżowej dokumentacji projektowej w zakresie projektu budowlanego i wykonawczego przebudowy istniejącego budynku celem zwiększenia oferty edukacyjnej Fundacji Rozwoju Edukacji Empatycznej FREE,
b) sporządzenie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych,
c) pozyskanie wszelkich pozwoleń i uzgodnień niezbędnych do uzyskania pozwolenia budowlanego
d) wykonanie robót budowlanych na podstawie wcześniej sporządzonej dokumentacji projektowej
e) uzyskanie pozytywnych opinii i dopuszczenie budynku po realizacji zamierzenia inwestycyjnego do użytkowania,
f) przebudowę budynku wraz z wykonaniem niezbędnych izolacji termicznych oraz izolacji przeciwwilgociowej budynku,
g) wyposażenie budynku w niezbędne instalacje,
h) dostarczenie i wyposażenie budynku w sprzęty i urządzenia wskazane w programie funkcjonalno - użytkowym (PFU).
2. Wykonawca w trakcie realizacji inwestycji będzie zobowiązany do sprawowania nadzoru autorskiego w zakresie zawartym w sporządzonej dokumentacji projektowej zaakceptowanej przez Zamawiającego.
3. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w programie funkcjonalno - użytkowym, stanowiącym (PFU) załącznik nr 1 do SWZ i obejmuje zaprojektowanie i wykonanie całości zadania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 137 ust. 7 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (tekst jedn. Dz.U z 2021 r. poz. 1129 z póżn. zm.) zwanej dalej „ustawą pzp”, Zamawiający informuje, że musi wprowadzić do treści programu funkcjonalno-użytkowego (PFU) stanowiącego opis przedmiotu zamówienia zmiany, które prowadziłyby do istotnej zmiany charakteru zamówienia w porównaniu z zamówieniem pierwotnie określonym, w szczególności zmiany prowadziłyby do znacznej zmiany zakresu zamówienia, terminów i sposobu jego realizacji opisanego w SWZ. W związku z tym Zamawiający, zgodnie z art. 256 pzp unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, mając na uwadze, że unieważnienie to następuje przed upływem terminu składania ofert, gdyż wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2021-11-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |