Wykonanie nakładki asfaltowej na odcinku ul. Praga w Krzepicach
Gmina Krzepice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00261934
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00261934/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-09 08:10
- Lokalizacja
- Krzepice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3d7900ef-272b-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5742054873
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00261934 z dnia 2021-11-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie nakładki asfaltowej na odcinku ul. Praga w Krzepicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Krzepice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398296
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Częstochowska 13
1.5.2.) Miejscowość: Krzepice
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-160
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.5.7.) Numer telefonu: 34 399 91 64
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@krzepice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.krzepice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.krzepice.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie nakładki asfaltowej na odcinku ul. Praga w Krzepicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3d7900ef-272b-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00261934
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002725/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Wykonanie nakładki asfaltowej na odcinku ul. Praga w Krzepicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00220424/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ITR.271.012.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 17937,14 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie nakładki asfaltowej na odcinku ul. Praga w Krzepicach.
Zakres robót obejmuje:
1) frezowanie istniejącej nawierzchni asfaltowej na włączeniu w początku opracowania;
2) ścinka zawyżonych poboczy gruntowych gr. 10cm i szerokości 0,75cm;
3) wyprofilowanie jezdni z zagęszczeniem;
4) ułożenie warstwy wyrównawczo profilującej z kruszyw niezwiązanych 0-31,5 gr. 8cm;
5) wykonanie nawierzchni z mieszanki mineralno-bitumicznej asfaltowej grubości 5cm warstwa ścieralna jezdni AC 11S;
6) umocnienie pobocza gruntowego kruszywem łamanym niezwiązanym 0-31,5 gr. 10cm. na szerokości 0,75m.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w zał. nr 13 do SWZ – Dokumentacja techniczna do zgłoszenia robót.
Zamawiający informuje, że:
1) Wykonawca nie ponosi opłat za zajęcia pasa drogowego dróg gminnych,
ani innych terenów, których właścicielem jest Gmina Krzepice.
2) Obowiązkiem Wykonawcy jest sporządzenie projektu organizacji ruchu drogowego na czas robót, uzyskanie ich zatwierdzenia, utrzymanie oznakowania w czasie robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Brak ofert| 2021-11-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |