Roboty budowlane w zakresie remontu tarasu i remontu dachu budynku OT TDT w Gdańsku
Transportowy Dozór Techniczny
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00261309
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00261309/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-08 14:04
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4920a41d-2ffd-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
- Identyfikator
- 5262519220
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00261309 z dnia 2021-11-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane w zakresie remontu tarasu i remontu dachu budynku OT TDT w Gdańsku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Transportowy Dozór Techniczny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017231686
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Puławska 125
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-707
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@tdt.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tdt.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.tdt.gov.pl/zamowienia-publiczne/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Państwowa osoba prawna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Dozór techniczny w zakresie transportu
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane w zakresie remontu tarasu i remontu dachu budynku OT TDT w Gdańsku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4920a41d-2ffd-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00261309
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00009270/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Roboty budowlane w zakresie remontu tarasu i remontu dachu budynku OT TDT w Gdańsku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00236020/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP 33/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 198044,24 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie tarasu i remoncie dachu budynku Oddziału Terenowego Transportowego Dozoru Technicznego w Gdańsku przy ul. Kętrzyńskiego 24b, 80-376 Gdańsk, oraz wykonanie fragmentu ogrodzenia po
wschodniej stronie działki. Szczegółowy zakres robót określa Dokumentacja projektowa, w zakres której wchodzi:
1) Dokumentacja projektowa tarasu i dachu w tym: Projekt techniczny - „Projekt remontu tarasu i dachu w budynku Oddziału Terenowego Transportowego Dozoru Technicznego, przy ul. Kętrzyńskiego 24 b, 80 376 Gdańsk nr działki 353/3 i 353/4”, Przedmiar, Rysunek 1, Rysunek 2,
Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót (STWiORB) – Załącznik nr 1a do SWZ;
2) Dokumentacja projektowa ogrodzenia w tym: Projekt techniczny - „Projekt ogrodzenia po wschodniej stronie działki 353/4 dla budynku Oddziału Terenowego Transportowego Dozoru Technicznego, przy ul. Kętrzyńskiego 24 b, 80 376 Gdańsk”, Przedmiar, Rysunek 1, Rysunek 2,
STWiORB – Załącznik nr 1b do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu Zamawiający wyznaczył termin składania ofert na dzień 04.11.2021 r. do godz. 11.00. Do upływu wyznaczonego terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta.| 2021-11-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |