Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy dróg na terenie gm. Wisznia Mała
Gmina Wisznia Mała
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00262304
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-11-09 10:21
- Lokalizacja
- Wisznia Mała, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9151603764
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi projektowania architektonicznego
Wykonawcy
4 przyznane
BRONISŁAW WALUGARuda Śląska, PL
132 225 PLNPRZEMYSŁAW WOCHWrocław, PL
35 178 PLNPRZEMYSŁAW WOCHWrocław, PL
18 819 PLNPRZEMYSŁAW WOCHWrocław, PL
18 819 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.