Instalacja paneli słonecznych fotowoltaicznych w świetlicach wiejskich Gminy Grodków
Gmina Grodków
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00262084
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00262084/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2021-11-09 09:09
- Lokalizacja
- Grodków, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-577a3ef2-3652-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
- Identyfikator
- 7531005755
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00262084 z dnia 2021-11-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Instalacja paneli słonecznych fotowoltaicznych w świetlicach wiejskich Gminy Grodków
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Grodków
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412734
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warszawska 29
1.5.2.) Miejscowość: Grodków
1.5.3.) Kod pocztowy: 49-200
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski
1.5.7.) Numer telefonu: 774040308
1.5.8.) Numer faksu: 774155516
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pm@grodkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.grodkow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/ oraz https://grodkow.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Instalacja paneli słonecznych fotowoltaicznych w świetlicach wiejskich Gminy Grodków2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-577a3ef2-3652-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00262084
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000423/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Ograniczenie niskiej emisji w gminie Grodków - przedsięwzięcia w budynkach użyteczności publicznej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt pn. „Ograniczenie niskiej emisji w gminie Grodków – przedsięwzięcia w budynkach użyteczności publicznej” w ramach działania 5.5 Ochrona powietrza Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014 - 2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00246463/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGP.VI.271.14.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest instalacja paneli słonecznych fotowoltaicznych wraz
z montażem grzejników elektrycznych akumulacyjnych z dynamicznym rozładowaniem
w następujących świetlicach wiejskich Gminy Grodków:
1) świetlica wiejska we wsi Żelazna
2) świetlica wiejska we wsi Jaszów
3) świetlica wiejska we wsi Przylesie Dolne
4) świetlica wiejska we wsi Lipowa
5) świetlica wiejska we wsi Strzegów
6) świetlica wiejska we wsi Wojsław
4.5.3.) Główny kod CPV: 09332000-5 - Instalacje słoneczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09331000-8 - Baterie słoneczne
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45315000-8 - Instalowanie urządzeń elektrycznego ogrzewania i innego sprzętu elektrycznego w budynkach
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta| 2021-11-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |