Dostawa wyrobów medycznych - 19/TP/2021

Szpital Miejski w Miastku Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00261235
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-11-08 13:49
Lokalizacja
Miastko, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8421770610
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Materiały medyczne

Wykonawcy

2 przyznane

STERIGAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
8413,42 PLN
BIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
8413,42 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.