Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg powiatowych na ternie powiatu pińczowskiego w sezonie zimowym 2021-2022
Powiatowy Zarząd Dróg w Pińczowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00263194
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-11-09 13:52
- Lokalizacja
- Pińczów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6621543444
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaWynajem samochodów ciężarowych wraz z kierowcąUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
5 przyznanych
ŁUKASZ JANIGABełk, PL
63 892,8 PLNŁUKASZ JANIGABełk, PL
63 892,8 PLNŁUKASZ JANIGABełk, PL
63 892,8 PLNWOJCIECH LENARTOWICZPacanów, PL
52 920 PLNWOJCIECH LENARTOWICZPacanów, PL
53 505 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.