Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu radomszczańskiego w sezonie zimowym 2021/2022 z podziałem na części
Powiat Radomszczański
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00264446
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-11-10 10:58
- Lokalizacja
- Radomsko, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7722261699
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
3 przyznane
Przedsiębiorstwo Transportowo-Usługowo-Handlowe Jan CieslikMasłowice, PL
291 222 PLNJAN CIEŚLIKŁączkowice, PL
291 222 PLNANDRZEJ ZASADAŻytno, PL
305 208 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.