Zimowe utrzymanie dróg gminnych i chodników na terenie gminy Węgierska Górka w sezonie 2021/2022.
Gmina Węgierska Górka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00262929
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-11-09 13:00
- Lokalizacja
- Węgierska Górka, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5532510454
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
3 przyznane
WOJCIECH GAWEŁWęgierska Górka, PL
105 000 PLN"BESKID-EKOSYSTEM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCięcina, PL
120 000 PLNWOJCIECH GAWEŁWęgierska Górka, PL
120 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.