Modernizacja dróg gminnych: ul. Całkowa, ul. Jaworowa, ul. Meissnera, ul. Klonowa
Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00262818
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00262818/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-09 12:33
- Lokalizacja
- Nowy Sącz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5b2ae4d4-210a-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7341024330
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00262818 z dnia 2021-11-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg gminnych: ul. Całkowa, ul. Jaworowa, ul. Meissnera, ul. Klonowa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 490580733
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wyspiańskiego 22
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Sącz
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mzd.nowysacz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzd.nowysacz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.mzd.nowysacz.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dróg gminnych: ul. Całkowa, ul. Jaworowa, ul. Meissnera, ul. Klonowa2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5b2ae4d4-210a-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00262818
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00201068/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.40 Modernizacja dróg gminnych: ul. Całkowa, ul. Jaworowa, ul. Meissnera, ul. Klonowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00196210/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 271.2.41.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 430384,39 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I „Modernizacja ulicy Całkowej”Zakres robót obejmuje m.in:
roboty przygotowawcze i rozbiórkowe;
roboty ziemne;
profilowanie i zagęszczenia podłoża pod warstwy konstrukcyjne;
wykonanie podbudowy z kruszywa wraz z nawierzchnią asfaltową oraz utwardzonymi poboczami,
regulacja pionowa studzienek dla włazów kanałowych i dla zaworów wodociągowych i gazowych;
wykonanie pobocza z destruktu asfaltowego;
roboty wykończeniowe i towarzyszące;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 288151,05 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II „Modernizacja ulicy Meissnera”Zakres robót obejmuje m.in.:
profilowanie i zagęszczenia podłoża pod warstwy konstrukcyjne;
wykonanie podbudowy z kruszywa wraz z nawierzchnią asfaltową oraz utwardzonymi poboczami,
regulacja pionowa studzienek dla włazów kanałowych i dla zaworów wodociągowych i gazowych;
wykonanie pobocza z destruktu asfaltowego;
roboty wykończeniowe i towarzyszące;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 70779,27 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część III „Modernizacja ulicy Jaworowej”Zakres robót obejmuje m.in:
roboty przygotowawcze i rozbiórkowe;
roboty ziemne;
profilowanie i zagęszczenia podłoża pod warstwy konstrukcyjne;
wykonanie podbudowy z kruszywa wraz z nawierzchnią asfaltową oraz utwardzonymi poboczami,
regulacja pionowa studzienek dla włazów kanałowych i dla zaworów wodociągowych i gazowych;
wykonanie pobocza z destruktu asfaltowego;
roboty wykończeniowe i towarzyszące;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 46515,16 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część IV „Modernizacja ulicy Klonowej”Zakres robót obejmuje m.in.:
roboty przygotowawcze i rozbiórkowe;
roboty ziemne;
profilowanie i zagęszczenia podłoża pod warstwy konstrukcyjne;
wykonanie podbudowy z kruszywa wraz z nawierzchnią asfaltową oraz utwardzonymi poboczami,
wykonanie pobocza z destruktu asfaltowego;
roboty wykończeniowe i towarzyszące;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 24938,91 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta zawierająca najniższą cenę, przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i Zamawiający nie zwiększa tej kwoty.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta zawierająca najniższą cenę, przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i Zamawiający nie zwiększa tej kwoty.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta zawierająca najniższą cenę, przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i Zamawiający nie zwiększa tej kwoty.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta zawierająca najniższą cenę, przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i Zamawiający nie zwiększa tej kwoty.
| 2021-11-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |